Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OMC CONSULT SRL

CUI 32176235 · J2013000523279

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OMC CONSULT SRL are CUI 32176235, nr. de înregistrare J2013000523279, înmatriculată pe 27.08.2013. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7330. În 2025: cifră de afaceri 7.000 lei, profit net 1.268 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Cifra de afaceri a scăzut 35% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 13 ani
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 7 mii lei · mediana 172 mii lei 4% din mediană
Profit net 1 mii lei · mediana 31 mii lei 4% din mediană
Marjă netă 18.1% · mediana 23.7% 76% din mediană

Comparat cu 103.068 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 7 mii lei
2019: 5 mii lei 192020: 0 lei 202022: 13 mii lei 222023: 11 mii lei 232024: 11 mii lei 242025: 7 mii lei 25
Profit net 1 mii lei
2018: -3 mii lei 182019: 3 mii lei 192020: -3 mii lei 202021: -3 mii lei 212022: 8 mii lei 222023: 3 mii lei 232024: 3 mii lei 242025: 1 mii lei 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă7.00010.74010.54112.815—05.189—
Venituri totale7.00010.74010.54112.815009.7890
Cheltuieli totale5.4977.7456.5464.9362.7822.9296.0133.221
Profit / pierdere brută1.5032.9953.9957.879-2.782-2.9293.776-3.221
Profit / pierdere netă1.2682.5213.3357.503-2.782-2.9293.482-3.221
Active imobilizate4.9097.58710.26412.94215.62018.29820.97624.114
Active circulante18.69616.35210.8933.32851255658434
Casa și conturi la bănci18.69616.35210.8933.32851255658434
Datorii14.22815.82915.56914.01720.92121.02121.17327.569
Capitaluri proprii9.3778.1105.5882.253-5.250-2.468461-3.021
Capital subscris vărsat200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 01.10.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
CAEN principal7330
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOMC CONSULT SRL
Nr. reg. com.J2013000523279
EUIDROONRC.J2013000523279
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2013-08-27
Sediu socialStr. Poiana Teiului, 28, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ
Domiciliu fiscalJUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. POIANA TEIULUI, NR.28
Telefon0748960266
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CASANDER IMPEX SRL aceeași clădire
AIRINEI BAR CASINO S.R.L. inactiv 65 m
SMARTLOCALS S.R.L. inactiv 70 m
TEZOS AUTO TRANS S.R.L. inactiv 79 m
INDUSTRIAL POWER ENERGY SERV S.R.L. 82 m
LUX WASH URS S.R.L. inactiv 88 m
GLOBAL CASINO LOGHIN S.R.L. inactiv 91 m
PITCAR GRUP SRL inactiv 102 m
TOP CATERING MOISE S.R.L. inactiv 102 m
FRONHAUSS CONCEPT S.R.L. 114 m
MINA STYLING LUX S.R.L. inactiv 114 m
BELA QPEDIATRIX SRL 124 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

70212018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (2)

70217420

Alte firme din Neamţ

9440358 LADIN COM SRL
27760121 SUPORT MEDIA TOTAL SRL
34993430 PROPER ACT CNS SRL
41184490 QUANTUM REX S.R.L.
42547381 PR LAURA VAMANU S.R.L.
44061107 AZ CONSULTING & COMMUNICATIONS S.R.L.
50656711 GREAT VISION S.R.L.
53062926 KASS MANAGEMENT S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25