TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL
CUI 32177290 · J2013010668405
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL are CUI 32177290, nr. de înregistrare J2013010668405, înmatriculată pe 27.08.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 244.339.833 lei, profit net 9.439.526 lei, 468 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-21 | Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani | Asfalt (Rev.2) | 4 mii lei |
| 2024-06-21 | ORAS BABADAG | Lucrari de renovare (Rev.2) | 14 mil lei |
| 2024-06-19 | ORASUL BICAZ | Lucrari de constructii pentru poduri (Re | 1,9 mil lei |
| 2024-06-17 | ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI O | Lucrari de constructii de rampe de deseu | 1,8 mil lei |
| 2024-06-17 | MUNICIPIUL BUZAU | Lucrari de drumuri (Rev.2) | 3,5 mil lei |
| 2024-06-12 | PRIMARIA COMUNEI BANESTI | Lucrari de reparatii generale si de reno | 1,4 mil lei |
| 2024-06-12 | PRIMARIA COMUNEI BANESTI | Lucrari de reparatii generale si de reno | 938 mii lei |
| 2024-06-11 | PRIMARIA COMUNEI CASIMCEA | Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2 | 200 mii lei |
| 2024-06-11 | PRIMARIA COMUNEI BANESTI | Lucrari de reparatii generale si de reno | 1,8 mil lei |
| 2024-06-04 | Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani | Asfalt (Rev.2) | 4 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 244 mil lei · mediana 221 mii lei | de 1.106× mediana |
| Profit net | 9,4 mil lei · mediana 19 mii lei | de 506× mediana |
| Salariați | 468 · mediana 2 | de 234× mediana |
| Marjă netă | 3.9% · mediana 9.3% | 42% din mediană |
| Cifră pe salariat | 522 mii lei · mediana 141 mii lei | 370% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 244.339.833 | 240.728.397 | 152.163.710 | 93.611.487 | 68.858.496 | 96.077.287 | 54.775.953 | 32.956.797 | 22.652.731 | 19.143.345 | 4.378 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 263.473.985 | 271.801.101 | 169.063.690 | 107.700.843 | 69.847.520 | 96.645.073 | 54.811.368 | 32.969.389 | 22.932.454 | 19.460.631 | 4.378 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 252.694.975 | 221.376.396 | 157.210.833 | 96.688.172 | 61.946.436 | 87.398.783 | 47.926.203 | 28.944.170 | 20.212.810 | 12.377.094 | 2.461 | 659 | — |
| Profit / pierdere brută | 10.779.010 | 50.424.705 | 11.852.857 | 11.012.671 | 7.901.084 | 9.246.290 | 6.885.165 | 4.025.219 | 2.719.644 | 7.083.537 | 1.917 | -659 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 9.439.526 | 45.286.799 | 10.547.998 | 10.511.786 | 7.023.407 | 7.848.683 | 5.970.345 | 3.487.267 | 2.352.314 | 5.951.771 | 1.786 | -659 | 0 |
| Active imobilizate | 30.587.630 | 29.937.149 | 23.497.102 | 22.375.580 | 17.590.977 | 11.982.174 | 724.901 | 292.324 | 182.282 | 98.609 | 1.368 | — | 457 |
| Active circulante | 260.107.763 | 162.497.162 | 112.922.232 | 72.839.412 | 39.739.313 | 33.818.224 | 29.950.078 | 16.286.885 | 10.416.355 | 9.171.174 | 50.633 | 3.120 | 743 |
| Stocuri | 89.220.131 | 50.581.932 | 26.282.816 | 19.483.596 | 332.499 | 336.458 | 117.010 | 57.779 | 125.066 | 54.037 | 43 | 2.466 | — |
| Creanțe | 108.698.766 | 73.879.284 | 73.869.045 | 29.446.862 | 16.895.295 | 14.724.495 | 22.547.819 | 6.915.348 | 5.502.907 | 2.747.566 | 559 | 142 | — |
| Casa și conturi la bănci | 62.188.866 | 38.035.946 | 12.770.371 | 23.908.954 | 22.511.519 | 18.757.271 | 7.285.249 | 9.313.758 | 4.788.382 | 6.369.571 | 50.031 | 512 | 743 |
| Cheltuieli în avans | 1.179.429 | 45.358 | 9.424 | 33.247 | 8.881 | 2.463 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 133.400.899 | 60.096.712 | 67.117.783 | 45.984.308 | 26.180.449 | 20.849.564 | 13.144.722 | 9.661.909 | 5.168.604 | 3.266.884 | 874 | 3.579 | 1.000 |
| Venituri în avans | 1.686.591 | 2.083.436 | 2.480.281 | 2.877.126 | 3.307.881 | 4.179.480 | 4.642.612 | — | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 53.150.382 | 36.102.096 | 17.920.068 | 8.024.178 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 103.636.950 | 94.197.425 | 48.910.626 | 38.362.627 | 27.850.841 | 20.773.817 | 12.887.645 | 6.917.300 | 5.430.033 | 6.002.899 | 51.127 | -459 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 59.000 | 59.000 | 59.000 | 59.000 | 59.000 | 59.000 | 53.000 | 53.000 | 53.000 | 50.000 | 50.000 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 468 | 377 | 283 | 246 | 185 | 199 | 210 | 160 | 110 | 105 | 0 | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.08.2013 |
| Organ fiscal | Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2013010668405 |
| EUID | ROONRC.J2013010668405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-27 |
| Sediu social | Bld. Iuliu Maniu, 94-100, CAMERA 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.94-100, CAMERA 1, BL.18, SC.3, ET.2, AP.92 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABILITY TRAINING SRL | aceeași clădire |
| ACS CREDIT ADVISOR S.R.L. | aceeași clădire |
| ADY - CRIS COSMETICS SRL | aceeași clădire |
| ALJARMAK FARM S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTEMIS MEDICA SRL | aceeași clădire |
| ARTISAN WORKS ADVERTISING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTIST HUB BOOKING SRL | aceeași clădire |
| ASK PROJECT SRL-D | aceeași clădire |
| ATLAS RENT S.R.L. | aceeași clădire |
| B.R.C. ONE SRL | aceeași clădire |
| BIDASOA CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| CODEWAYS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2015 – 2024 |
| 4791 | 2013 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (34)
Sunt 34 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (105)
Alte firme din Bucureşti
| 353 | I.C.S.I.M. S.R.L. |
| 17487 | BOG 'ART SRL |
| 22157 | CASIMO SRL |
| 23748 | E-ONE HOLDING S.R.L. |
| 25870 | SIMHOUSE SRL |
| 26140 | GIBB TECHNOLOGIES SRL |
| 29511 | DEA & DLX INVEST SRL |
| 325134 | UNICON SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25