MOLDOCOMPACTSERV SRL
CUI 32183259 · J27/524/2013
MOLDOCOMPACTSERV SRL are CUI 32183259, nr. de înregistrare J27/524/2013, înmatriculată pe 28.08.2013. Sediul social e în Sat Vânători-Neamţ, Comuna Vânători-Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4663. În 2025: cifră de afaceri 285.254 lei, profit net 14.614 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 285 mii lei · mediana 199 mii lei | 144% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 3 mii lei | 516% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 5.1% · mediana 1.6% | 319% din mediană |
| Cifră pe salariat | 143 mii lei · mediana 224 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 285.254 | 275.330 | 281.177 | 229.918 | 232.192 | 176.225 | 15.751 | 18.400 | 15.240 | 14.773 | 26.754 | 19.150 | 0 |
| Venituri totale | 285.971 | 275.330 | 281.177 | 230.938 | 238.506 | 202.689 | 34.287 | 18.400 | 15.240 | 14.773 | 45.640 | 19.150 | 0 |
| Cheltuieli totale | 268.869 | 238.400 | 268.531 | 193.242 | 124.749 | 107.719 | 32.854 | 17.636 | 36.526 | 27.150 | 70.392 | 43.204 | 13 |
| Profit / pierdere brută | 17.102 | 36.930 | 12.646 | 37.696 | 113.757 | 94.970 | 1.433 | 764 | -21.286 | -12.377 | -24.752 | -24.054 | -13 |
| Profit / pierdere netă | 14.614 | 34.589 | 10.257 | 35.501 | 112.608 | 93.350 | 1.054 | 212 | -21.743 | -12.672 | -25.555 | -24.629 | -13 |
| Active imobilizate | 29.567 | 10.209 | 15.997 | 22.485 | 29.673 | 36.861 | 12.782 | 22.014 | 12.063 | 15.437 | 18.813 | 7.000 | 3.000 |
| Active circulante | 117.434 | 133.106 | 96.310 | 58.459 | 97.419 | 102.725 | 73.569 | 23.914 | 9.812 | 11.065 | 13.887 | 10.728 | 9.037 |
| Stocuri | 92.967 | 112.662 | 68.445 | 51.481 | 60.993 | 94.647 | 70.648 | 20.725 | 9.239 | 10.616 | 11.007 | 8.657 | 6.505 |
| Creanțe | — | — | — | — | 30.388 | — | — | 413 | — | — | — | 1.622 | 2.281 |
| Casa și conturi la bănci | 24.467 | 20.444 | 27.865 | 6.978 | 6.038 | 8.078 | 2.921 | 2.776 | 573 | 449 | 2.880 | 449 | 251 |
| Datorii | 51.040 | 61.968 | 65.549 | 44.443 | 3.479 | 128.582 | 168.697 | 129.328 | 105.486 | 88.371 | 81.897 | 41.370 | 11.050 |
| Capitaluri proprii | 95.961 | 81.347 | 46.758 | 36.501 | 123.613 | 11.004 | -82.346 | -83.400 | -83.611 | -61.869 | -49.197 | -23.642 | 987 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 4 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.08.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 4663 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOLDOCOMPACTSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J27/524/2013 |
| EUID | ROONRC.J27/524/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-28 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie, 1411, Sat Vânători-Neamţ Com. Vânători-Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, SAT VÂNĂTORI-NEAMŢ COM. VÂNĂTORI-NEAMŢ, STR. 1 DECEMBRIE, NR.1411 |
| Telefon | 0040233251642 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4663 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Neamţ
| 18666339 | SINTEGRA ECO SRL |
| 22612485 | TRENDEX SRL |
| 29016536 | AUTORAV WERK SRL |
| 29433070 | TEREXIM INVEST SRL |
| 46972007 | PACONAT & UTILAJE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25