TERASA EDEN EVENTS SRL
CUI 32199832 · J2013000454115
TERASA EDEN EVENTS SRL are CUI 32199832, nr. de înregistrare J2013000454115, înmatriculată pe 03.09.2013. Sediul social e în Municipiul Caransebeş, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2025: cifră de afaceri 151.610 lei, pierdere netă 41.777 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 152 mii lei · mediana 166 mii lei | 91% din mediană |
| Profit net | -42 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -27.6% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 152 mii lei · mediana 131 mii lei | 116% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 151.610 | 151.575 | 196.440 | 167.568 | 146.780 | 257.464 | 18.722 | — | 209.946 | 89.174 | 111.737 |
| Venituri totale | 152.919 | 151.575 | 196.440 | 167.568 | 146.780 | 257.505 | 18.722 | 0 | 209.946 | 89.174 | 111.737 |
| Cheltuieli totale | 194.696 | 138.094 | 190.103 | 150.826 | 109.741 | 150.105 | 25.762 | 383 | 160.054 | 67.360 | 59.612 |
| Profit / pierdere brută | -41.777 | 13.481 | 6.337 | 16.742 | 37.039 | 107.400 | -7.040 | -383 | 49.892 | 21.814 | 52.125 |
| Profit / pierdere netă | -41.777 | 11.432 | 4.608 | 15.151 | 35.571 | 104.825 | -7.227 | -383 | 49.096 | 19.139 | 48.772 |
| Active circulante | 92.767 | 144.187 | 140.635 | 141.675 | 170.652 | 145.086 | 95.049 | 97.165 | 97.827 | 95.819 | 66.464 |
| Stocuri | 39.828 | 14.932 | — | 17.892 | 14.717 | — | — | 1.510 | 903 | 420 | 1.670 |
| Creanțe | 40.069 | 110.069 | 110.239 | 118.851 | 117.423 | 141.730 | 89.800 | 94.800 | 96.099 | 18.733 | 10.732 |
| Casa și conturi la bănci | 12.870 | 19.186 | 30.396 | 4.932 | 38.512 | 3.356 | 5.249 | 855 | 825 | 76.666 | 54.062 |
| Datorii | 15.537 | 13.748 | 17.020 | 22.667 | 66.854 | 41.230 | 53.363 | 48.252 | 29.393 | 25.172 | 14.956 |
| Capitaluri proprii | 77.230 | 130.439 | 123.615 | 119.008 | 103.798 | 103.856 | 41.686 | 48.913 | 68.434 | 70.647 | 51.508 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TERASA EDEN EVENTS SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000454115 |
| EUID | ROONRC.J2013000454115 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-09-03 |
| Sediu social | Str. Vasile Alecsandri, 18B, Mun. Caransebeş, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.18B |
| Telefon | 0721242534 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BB BAR & MORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BORLOVAN WOOD WORKS S.R.L. | aceeași clădire |
| DANY OLAN-FILIMON SRL | aceeași clădire |
| MESSAGE SANTE S.R.L. inactiv | 55 m |
| PATRIK SRL inactiv | 55 m |
| PEDRO-OBREJANU SRL | 55 m |
| PERFEKT PFLEGE 24H S.R.L. inactiv | 55 m |
| GRIZZLY SRL inactiv | 86 m |
| BUSINESS CAR PAULESCU SRL | 91 m |
| A & M BELL MANY SRL inactiv | 103 m |
| A.V. INVESTMENTS S.R.L. | 103 m |
| ACHRAF & MIA NAMIRI S.R.L. inactiv | 103 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 5630 | 2025 |
| 5510 | 2024 |
| 5630 | 2014 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Caraş-Severin
| 1069492 | MARKET SRL |
| 1070616 | MAGIC SRL |
| 1073060 | SIG ELCOM SRL |
| 1074081 | PERLA MOLDOVEI SERVCOM SRL |
| 3059851 | ARISTA COMP SRL |
| 4286976 | PATIMANU IMPEX SRL |
| 4505855 | ISSA COM SRL |
| 6373777 | LIBER AGRIMEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25