SAMIRA MAX TAX SRL
CUI 32201037 · J2013002733128
SAMIRA MAX TAX SRL are CUI 32201037, nr. de înregistrare J2013002733128, înmatriculată pe 03.09.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 96.928 lei, pierdere netă 10.334 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 97 mii lei · mediana 158 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -10.7% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 97 mii lei · mediana 175 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 96.928 | 65.414 | 24 | 6.207 | 17.553 | 54.423 | 89.158 | 75.609 | 89.843 | 114.754 | 106.400 | 110.926 | 18.433 |
| Venituri totale | 96.928 | 69.525 | 16.306 | 6.207 | -449 | 79.457 | 89.158 | 75.609 | 94.658 | 117.473 | 107.768 | 134.369 | 22.828 |
| Cheltuieli totale | 106.410 | 60.506 | 31.152 | 11.249 | 29.957 | 65.841 | 75.907 | 124.055 | 91.802 | 104.624 | 71.292 | 86.372 | 17.927 |
| Profit / pierdere brută | -9.482 | 9.019 | -14.846 | -5.042 | -30.406 | 13.616 | 13.251 | -48.446 | 2.856 | 12.849 | 36.476 | 47.997 | 4.901 |
| Profit / pierdere netă | -10.334 | 8.354 | -14.919 | -5.102 | -30.733 | 12.956 | 12.408 | -49.199 | 1.958 | 11.500 | 33.284 | 44.667 | 4.348 |
| Active imobilizate | 41.556 | 59.181 | 61.306 | 35.806 | 35.806 | 35.806 | 35.806 | 35.806 | 35.806 | 38.264 | 48.098 | 22.125 | 23.925 |
| Active circulante | -2.617 | 2.057 | -12.794 | -11.301 | -8.832 | 24.346 | 12.498 | 17.644 | 65.116 | 63.921 | 38.992 | 40.364 | 1.740 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 5.451 | 4.037 | 4.592 | — | — | — | 59 |
| Creanțe | -17.994 | -17.994 | -17.494 | -17.994 | -17.994 | — | 100 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5.372 | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.377 | 20.051 | 4.700 | 6.693 | 9.162 | 24.346 | 6.947 | 13.605 | 60.522 | 63.919 | 38.990 | 34.992 | 1.681 |
| Datorii | 34.550 | 46.514 | 42.143 | 3.217 | 584 | 3.029 | 4.138 | 6.692 | 4.965 | 8.186 | 4.591 | 13.274 | 21.117 |
| Capitaluri proprii | 4.389 | 14.724 | 6.369 | 21.288 | 26.390 | 57.123 | 44.166 | 46.758 | 95.957 | 93.999 | 82.499 | 49.215 | 4.548 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAMIRA MAX TAX SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2733/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013002733128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-09-03 |
| Sediu social | Str. Cocorilor, 53, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. COCORILOR, NR.53 |
| Telefon | 0741055412 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COCOR AUTO SRL | aceeași clădire |
| OLTICAB AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| OLTIMOB DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| PSYCOLOGICAL QUALITY MANAGEMENT SRL | 25 m |
| LAVANDA LOLA BEAUTY S.R.L. | 40 m |
| ANASTYL COM SRL | 41 m |
| CAMPOSANO SRL | 48 m |
| DAGA INTER SRL | 51 m |
| ECO TECHNET IMPEX SRL inactiv | 51 m |
| GLOW MASTERS CUSTOMS S.R.L. | 64 m |
| KATMOB SRL | 64 m |
| SERGIU S GARAGE S.R.L. | 70 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25