DENTIX MILLENNIUM SRL
CUI 32250129 · J2015000337522
DENTIX MILLENNIUM SRL are CUI 32250129, nr. de înregistrare J2015000337522, înmatriculată pe 04.06.2015. Sediul social e în Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4646. În 2025: cifră de afaceri 179.750 lei, profit net 19.481 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 180 mii lei · mediana 199 mii lei | 90% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 3 mii lei | 688% din mediană |
| Salariați | 7 · mediana 1 | 700% din mediană |
| Marjă netă | 10.8% · mediana 1.6% | 675% din mediană |
| Cifră pe salariat | 26 mii lei · mediana 224 mii lei | 11% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 179.750 | 2.379.930 | 2.480.778 | 857.142 | 158.917 | 75.252 | 94.936 | 96.939 | 307.037 | 288.809 | 474.665 | 149.442 | 300 |
| Venituri totale | 1.892.420 | 2.944.407 | 6.097.575 | 3.859.736 | 1.040.426 | 858.236 | 1.064.518 | 2.103.863 | 1.662.061 | 466.012 | 497.383 | 166.778 | 300 |
| Cheltuieli totale | 1.872.939 | 1.955.863 | 5.146.724 | 3.734.925 | 976.488 | 806.326 | 1.000.326 | 2.053.886 | 1.647.947 | 417.109 | 472.688 | 160.864 | 94 |
| Profit / pierdere brută | 19.481 | 988.544 | 950.851 | 124.811 | 63.938 | 51.910 | 64.192 | 49.977 | 14.114 | 48.903 | 24.695 | 5.914 | 206 |
| Profit / pierdere netă | 19.481 | 930.186 | 929.009 | 116.646 | 58.596 | 49.833 | 58.449 | 47.601 | 8.544 | 40.917 | 19.947 | 1.428 | 197 |
| Active imobilizate | 4.064.132 | 5.143.066 | 6.271.398 | 1.349.947 | 1.797.297 | 2.261.584 | 2.660.130 | 4.359.924 | 2.202.963 | 103.910 | 2.823 | — | 91 |
| Active circulante | 5.314.522 | 5.324.289 | 9.266.598 | 20.548.962 | 11.909.602 | 2.978.874 | 3.032.977 | 2.297.417 | 5.535.398 | 7.630.452 | 573.014 | 270.243 | 315 |
| Stocuri | 2.687.320 | 2.391.186 | 2.820.438 | 3.115.667 | 2.407.440 | 2.444.766 | 2.268.048 | 725.694 | 26.136 | 0 | 3.925 | 153.755 | — |
| Creanțe | 2.625.884 | 2.932.162 | 6.370.793 | 17.409.962 | 9.500.799 | 533.317 | 763.207 | 1.378.019 | 5.211.115 | 7.358.897 | 567.865 | 116.017 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.318 | 941 | 75.367 | 23.333 | 1.363 | 791 | 1.722 | 193.704 | 298.147 | 271.555 | 1.224 | 471 | 315 |
| Cheltuieli în avans | 291 | 123.654 | 5.993 | 10.167 | 14.795 | 19.645 | 42.918 | 18.542 | 18.542 | 29.250 | — | 951 | — |
| Datorii | 3.544.893 | 4.322.966 | 8.914.147 | 3.235.125 | 1.959.559 | 2.052.769 | 2.139.029 | 2.291.469 | 2.188.106 | 1.104.813 | 554.065 | 269.369 | 9 |
| Venituri în avans | 2.944.168 | 3.669.500 | 4.663.028 | 17.636.146 | 10.795.193 | 2.242.174 | 2.662.999 | 3.167.755 | 5.495.563 | 6.596.110 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.889.884 | 2.598.543 | 1.966.814 | 1.037.805 | 966.942 | 965.160 | 933.997 | 1.216.659 | 73.234 | 62.689 | 21.772 | 1.825 | 397 |
| Capital subscris vărsat | 1.000.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 14 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 3 | 3 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 03.06.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 4646 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTIX MILLENNIUM SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000337522 |
| EUID | ROONRC.J2015000337522 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-04 |
| Sediu social | Str. Crinului, 2, Sat Săbăreni Com. Săbăreni, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT SĂBĂRENI COM. SĂBĂRENI, STR. CRINULUI, NR.2 |
| Telefon | 0722681866 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRISCAM TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| TOTAL INSTAL SRL | aceeași clădire |
| VIVIAN & DEEA TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| LIXART VISION SRL inactiv | 86 m |
| FLOR COM PROD SRL | 289 m |
| BONES DESIGN VET S.R.L. | 305 m |
| DRAGUSIN CUSTOM PRINT S.R.L. | 305 m |
| ECA VET PHARMACY S.R.L. | 305 m |
| HANDS AND PAWS VET S.R.L. | 305 m |
| MIURY TOP GARDEN S.R.L. | 305 m |
| ASPECT GARDEN S.R.L. | 417 m |
| BENZSERVICE SRL | 417 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 3250 | 2023 – 2025 |
| 4646 | 2022 |
| 3250 | 2021 |
| 4646 | 2013 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25