DEUTSCHE CONSTRUCT INSTAL S.R.L.
CUI 32264639 · J8/1400/2013 · dizolvare
DEUTSCHE CONSTRUCT INSTAL S.R.L. are CUI 32264639, nr. de înregistrare J8/1400/2013, înmatriculată pe 19.09.2013. Sediul social e în Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2023: cifră de afaceri 1.980 lei, pierdere netă 1.088 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 1.980 | 27.475 | 103.760 | — | — | — | — | — | 4.194 | 26.169 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 1.980 | 27.475 | 103.760 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.194 | 26.201 |
| Cheltuieli totale | — | — | 3.068 | 18.036 | 147.489 | — | — | 133 | — | 0 | 3.195 | 15.811 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -1.088 | 9.439 | -43.729 | 0 | 0 | -133 | 0 | 0 | 999 | 10.390 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -1.088 | 9.164 | -46.109 | 0 | 0 | -133 | 0 | 0 | 873 | 9.604 |
| Active circulante | 200 | — | 1.391 | 9.361 | 11.024 | 9.872 | — | 9.339 | 10.677 | 10.677 | 10.677 | 15.725 |
| Stocuri | — | — | — | 0 | 6.626 | 6.082 | — | 5.481 | 6.929 | 7.380 | 7.928 | — |
| Creanțe | — | — | 1.388 | 4.185 | — | 3.973 | — | 3.858 | 3.739 | 3.273 | 2.747 | 12.028 |
| Casa și conturi la bănci | 200 | — | 3 | 5.176 | 4.398 | -183 | — | 0 | 9 | 24 | 2 | 3.697 |
| Datorii | 0 | 0 | 57.881 | 44.043 | 68.287 | 21.026 | 0 | 9.272 | 0 | 0 | 0 | 5.921 |
| Capitaluri proprii | 200 | 0 | -56.490 | -34.682 | -57.263 | -11.154 | 0 | 67 | 10.677 | 10.677 | 10.677 | 9.804 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 9 | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.09.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEUTSCHE CONSTRUCT INSTAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/1400/2013 |
| EUID | ROONRC.J8/1400/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-09-19 |
| Sediu social | Str. Feldioarei, 446, Sat Hălchiu Com. Hălchiu, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT HĂLCHIU COM. HĂLCHIU, STR. FELDIOAREI, NR.446 |
| Telefon | 0740257329 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STEVE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| PARIS SRL inactiv | 104 m |
| BEELIVE DESIGN S.R.L. | 109 m |
| CAMCAR PROD S.R.L. inactiv | 109 m |
| CAMCAR SRL | 109 m |
| NESICOR PRODUCTIONS S.R.L. inactiv | 109 m |
| TISS T.B.A. SRL inactiv | 109 m |
| FREJUS SPEED S.R.L. | 112 m |
| ELCON PROPERTIES S.R.L. | 122 m |
| ANARAM TRANS SRL | 128 m |
| AETHERIA AGRAR S.R.L. inactiv | 136 m |
| JUMY COSMETICS SRL inactiv | 136 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (29)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25