ATTITUDE PILATES STUDIO SRL
CUI 32286408 · J2013011921408
ATTITUDE PILATES STUDIO SRL are CUI 32286408, nr. de înregistrare J2013011921408, înmatriculată pe 25.09.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9313. În 2025: cifră de afaceri 248.303 lei, profit net 40.209 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 248 mii lei · mediana 66 mii lei | 374% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 2 mii lei | de 24× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16.2% · mediana 3.7% | 438% din mediană |
| Cifră pe salariat | 248 mii lei · mediana 83 mii lei | 298% din mediană |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 248.303 | 270.760 | 289.140 | 285.252 | 298.584 | 298.166 | 299.365 | 293.355 | 184.510 | 217.640 | 183.178 | 82.060 | 0 |
| Venituri totale | 248.443 | 275.103 | 289.140 | 285.353 | 301.131 | 298.166 | 299.365 | 293.355 | 184.510 | 217.640 | 183.178 | 82.060 | 26 |
| Cheltuieli totale | 200.757 | 239.265 | 239.440 | 239.627 | 248.018 | 127.459 | 168.452 | 212.361 | 228.972 | 179.890 | 203.097 | 167.659 | 387 |
| Profit / pierdere brută | 47.686 | 35.838 | 49.700 | 45.726 | 53.113 | 170.707 | 130.913 | 80.994 | -44.462 | 37.750 | -19.919 | -85.599 | -361 |
| Profit / pierdere netă | 40.209 | 30.964 | 47.242 | 42.929 | 50.125 | 167.931 | 127.919 | 78.060 | -49.714 | 31.221 | -25.415 | -88.061 | -361 |
| Active imobilizate | 3.575 | 5.455 | 3.458 | 27.459 | 22.025 | 22.025 | 22.025 | 22.025 | 22.025 | 22.025 | 22.025 | 22.188 | 797 |
| Active circulante | 139.285 | 87.840 | 51.902 | 74.361 | 118.089 | 169.420 | 69.403 | 28.613 | 26.164 | 94.255 | 1.287 | 29.894 | 13.025 |
| Creanțe | 90.287 | 72.678 | 41.039 | 60.379 | 7.370 | 126.610 | 46.790 | 9.819 | 3.092 | 500 | 355 | 6.181 | 60 |
| Casa și conturi la bănci | 48.998 | 15.162 | 10.863 | 13.982 | 110.719 | 42.810 | 22.613 | 18.794 | 23.072 | 93.755 | 932 | 23.713 | 12.965 |
| Cheltuieli în avans | 17.915 | 17.506 | — | 158 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 119.067 | 30.526 | 7.448 | 58.808 | 16.593 | 23.313 | 17.579 | 104.708 | 180.319 | 160.046 | 136.949 | 140.304 | 13.983 |
| Venituri în avans | 1.259 | 1.399 | — | — | — | — | — | — | 0 | 38.650 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 40.449 | 78.876 | 47.912 | 43.170 | 123.521 | 168.132 | 73.849 | -54.070 | -132.130 | -82.416 | -113.637 | -88.222 | -161 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.09.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATTITUDE PILATES STUDIO SRL |
| Nr. reg. com. | J2013011921408 |
| EUID | ROONRC.J2013011921408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-09-25 |
| Sediu social | Str. Automatizării, 3A, PARTER. BIROUL NR.1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR AUTOMATIZĂRII, NR.3A, PARTER. BIROUL NR.1, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCOUNTING FOR YOU S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIERUL DE CANEPA SRL | aceeași clădire |
| CARFECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| FRAME ACTION WORKS S.R.L. | aceeași clădire |
| INTROTECH SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| LARACON CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| NCB ACCOUNT CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| NCO ASISTENTA SI CONSULTANTA S.R.L. | aceeași clădire |
| RTA CARS & HOME DESIGN SRL | aceeași clădire |
| SERV COM NICOF SRL inactiv | aceeași clădire |
| STABILITY EXPERTS S.R.L. | aceeași clădire |
| DATABRIKS S.R.L. | 17 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9313 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25