ADY & STYLE SRL
CUI 32309765 · J2013002997232
ADY & STYLE SRL are CUI 32309765, nr. de înregistrare J2013002997232, înmatriculată pe 02.10.2013. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 130.520 lei, pierdere netă 773 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 131 mii lei · mediana 129 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | -773 lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -0.6% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 65 mii lei · mediana 112 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 130.520 | 115.616 | 100.696 | 88.415 | 54.897 | 70.545 | 98.660 | 86.836 | 60.430 | 47.035 | 39.746 | 26.740 | 4.396 |
| Venituri totale | 130.555 | 115.616 | 100.696 | 88.449 | 54.897 | 74.019 | 98.660 | 86.836 | 60.430 | 47.035 | 40.063 | 26.740 | 4.396 |
| Cheltuieli totale | 130.024 | 113.011 | 100.380 | 91.181 | 55.127 | 57.131 | 89.088 | 80.633 | 51.331 | 46.848 | 43.559 | 51.344 | 11.725 |
| Profit / pierdere brută | 531 | 2.605 | 316 | -2.732 | -230 | 16.888 | 9.572 | 6.203 | 9.099 | 187 | -3.496 | -24.604 | -7.329 |
| Profit / pierdere netă | -773 | 1.449 | -691 | -3.481 | -230 | 16.400 | 8.585 | 5.335 | 8.495 | -754 | -4.688 | -25.406 | -7.329 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 448 |
| Active circulante | 6.469 | 6.493 | 5.120 | 5.422 | 3.574 | 8.319 | 4.241 | 4.882 | 4.064 | 4.526 | 4.713 | 4.230 | 4.052 |
| Stocuri | 3.225 | 3.402 | 3.467 | 2.687 | 2.346 | 2.413 | 3.290 | 3.557 | 2.579 | 2.443 | 3.318 | 4.106 | 3.426 |
| Creanțe | 1 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.243 | 3.089 | 1.653 | 2.735 | 1.228 | 5.906 | 951 | 1.325 | 1.485 | 2.083 | 1.395 | 124 | 626 |
| Datorii | 9.356 | 8.607 | 8.683 | 8.295 | 2.966 | 7.481 | 19.803 | 29.029 | 33.546 | 42.503 | 41.936 | 36.765 | 11.629 |
| Capitaluri proprii | -2.887 | -2.114 | -3.563 | -2.873 | 608 | 838 | -15.562 | -24.147 | -29.482 | -37.977 | -37.223 | -32.535 | -7.129 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADY & STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2013002997232 |
| EUID | ROONRC.J2013002997232 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-02 |
| Sediu social | Str. Cumpenei, 26 A, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. CUMPENEI, NR.26 A |
| Telefon | 0723152992 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARAN CIVIL CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| BEBY AGROSTAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| DA MARM S.R.L. | aceeași clădire |
| DAST COMPANY FOR GENERAL TRADING LTD. ERBIL SUCURSALA VOLUNTARI | aceeași clădire |
| DIXON TRANSPORT INTERN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DOGROM FRUCT COMEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| EULID COMIMPEX SRL | aceeași clădire |
| FELITAP SERV SRL | aceeași clădire |
| FIBER EXQUISITE S.R.L. | aceeași clădire |
| FIBER TEXTILE IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| G&S HOME CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIAM DESIGN IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25