LAUMACRIS SRL
CUI 32310409 · J2013002477358
LAUMACRIS SRL are CUI 32310409, nr. de înregistrare J2013002477358, înmatriculată pe 02.10.2013. Sediul social e în Oraş Recaş, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 260.940 lei, profit net 18.497 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 261 mii lei · mediana 158 mii lei | 165% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 5 mii lei | 354% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.1% · mediana 3.2% | 222% din mediană |
| Cifră pe salariat | 261 mii lei · mediana 175 mii lei | 149% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 260.940 | 211.591 | 282.762 | 294.116 | 246.023 | 230.680 | 194.259 | 177.911 | 141.084 | 47.321 | 21.032 | 16.909 | 12.343 |
| Venituri totale | 268.652 | 211.760 | 284.474 | 298.243 | 267.549 | 230.789 | 194.575 | 177.911 | 141.084 | 47.385 | 21.032 | 16.909 | 12.346 |
| Cheltuieli totale | 247.470 | 265.732 | 298.154 | 327.369 | 300.597 | 197.089 | 191.172 | 174.470 | 143.082 | 46.799 | 20.098 | 18.103 | 13.995 |
| Profit / pierdere brută | 21.182 | -53.972 | -13.680 | -29.126 | -33.048 | 33.700 | 3.403 | 3.441 | -1.998 | 586 | 934 | -1.194 | -1.649 |
| Profit / pierdere netă | 18.497 | -56.088 | -15.955 | -31.497 | -35.200 | 31.972 | 1.460 | 1.662 | -3.410 | -524 | 303 | -1.702 | -2.019 |
| Active imobilizate | 9.162 | 27.447 | 101.931 | 185.024 | 284.478 | 95.214 | 118.079 | 45.890 | 28.901 | 31.313 | — | — | 155 |
| Active circulante | 56.653 | 61.910 | 72.931 | 40.035 | 53.421 | 63.800 | 74.212 | 32.716 | 26.204 | 23.737 | 5.664 | 7.346 | 8.896 |
| Stocuri | — | 2.466 | 2.466 | 2.466 | 2.725 | 3.768 | 4.936 | 4.254 | 5.246 | 5.754 | 3.576 | 4.258 | 5.784 |
| Creanțe | 11.709 | 19.681 | 5.454 | 22.413 | 22.098 | 23.175 | 20.074 | 16.333 | 14.977 | 10.996 | 1.123 | 2.194 | 2.615 |
| Casa și conturi la bănci | 44.944 | 39.763 | 65.011 | 15.156 | 28.598 | 36.857 | 49.202 | 12.129 | 5.981 | 6.987 | 965 | 894 | 497 |
| Datorii | 158.116 | 200.155 | 229.572 | 263.814 | 345.156 | 131.071 | 196.321 | 84.096 | 62.258 | 58.793 | 8.883 | 10.867 | 10.870 |
| Capitaluri proprii | -92.301 | -110.798 | -54.710 | -38.755 | -7.257 | 27.943 | -4.030 | -5.490 | -7.153 | -3.743 | -3.219 | -3.521 | -1.819 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAUMACRIS SRL |
| Nr. reg. com. | J2013002477358 |
| EUID | ROONRC.J2013002477358 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-02 |
| Sediu social | Str. Rozelor, 15, Orş. Recaş, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. RECAŞ, STR. ROZELOR, NR.15 |
| Telefon | 0743008620 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEDEN NEW CONSTRUCT SRL | 138 m |
| ARTTECH ECO CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 138 m |
| C&C ANTONIU&ANTONIAMOB DESIGN S.R.L. inactiv | 138 m |
| LUCALIA INVESTIŢII SRL | 261 m |
| NEWMITTIM SRL inactiv | 261 m |
| CIB SON CONSTRUCT S.R.L. | 294 m |
| CINDEA AURELIANA & DANIELA S.R.L. | 294 m |
| CS DECORATING S.R.L. | 294 m |
| ELECTRICA AUTO P.C. S.R.L. | 294 m |
| REAL PARC S.R.L. | 294 m |
| VINOREC S.R.L. | 305 m |
| ALRAZ CONSTRUCT SRL | 439 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4941 | 2022 – 2025 |
| 4636 | 2013 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Timiş
| 1804348 | ELEVADO SRL |
| 1805645 | ALLSIG SRL |
| 1806977 | BANAT TRANSPORT SA |
| 1811965 | HERTI SRL |
| 1812456 | ALEX SIRENA SRL |
| 1813982 | ROMOTRANS SRL |
| 1821586 | MIRCO SRL |
| 1822506 | FIRU TRANS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25