ROYAL PERFECT CONSTRUCT SRL
CUI 32310522 · J13/2165/2013 · radiată
ROYAL PERFECT CONSTRUCT SRL are CUI 32310522, nr. de înregistrare J13/2165/2013, înmatriculată pe 02.10.2013. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2020: cifră de afaceri 12.330 lei, profit net 5.212 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 221 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 19 mii lei | 28% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 42.3% · mediana 9.3% | 455% din mediană |
| Cifră pe salariat | 12 mii lei · mediana 141 mii lei | 9% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.330 | — | 8.225 | 1.300 | 400 | 12.586 | 85.010 |
| Venituri totale | 12.330 | 0 | 8.225 | 1.300 | 400 | 12.586 | 85.010 |
| Cheltuieli totale | 7.018 | 11.331 | 11.125 | 50.800 | 35.790 | 16.476 | 64.495 |
| Profit / pierdere brută | 5.312 | -11.331 | -2.900 | -49.500 | -35.390 | -3.890 | 20.515 |
| Profit / pierdere netă | 5.212 | -11.331 | -2.983 | -49.513 | -35.394 | -4.268 | 17.964 |
| Active circulante | 187.333 | 3 | 3 | 3.075 | 1.775 | 14.374 | 20.108 |
| Creanțe | 184.800 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.533 | 3 | 3 | 3.075 | 1.775 | 14.374 | 20.108 |
| Datorii | 267.446 | 85.328 | 73.997 | 74.086 | 23.273 | 478 | 1.944 |
| Capitaluri proprii | -80.113 | -85.325 | -73.994 | -71.011 | -21.498 | 13.896 | 18.164 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 05.01.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROYAL PERFECT CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J13/2165/2013 |
| EUID | ROONRC.J13/2165/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-02 |
| Sediu social | Aleea Garofiţei, 16, CAMERA 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA GAROFIŢEI, NR.16, CAMERA 1, BL.L76, SC.E, ET.PARTER, AP.61 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMEDEEA FUN&LEARN S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDEXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANEXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENIS PLUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECHO MARKETING REACH S.R.L. | aceeași clădire |
| ELF DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ICHOR S.R.L. | aceeași clădire |
| LEXY BAR HORECA S.R.L. | aceeași clădire |
| NINETTE COMPANY SRL | aceeași clădire |
| NUMERIS ACTIV CONSULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ONLINE GTM MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI SERVICE TELECOM SRL inactiv | 24 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2014 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Constanţa
| 1862020 | ZORILE SRL |
| 1867494 | CONTRAFORT N SRL |
| 1900230 | CONSTRUCTII FEROVIARE SA |
| 2408333 | VILA SA |
| 2409444 | MAJOR CONPREST SRL |
| 2412687 | PROPSIM SRL |
| 2428586 | LAURENCE SRL |
| 3249961 | SERBAN COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25