AUTO EMIDAN SERVICE SRL
CUI 32315775 · J10/784/2013
AUTO EMIDAN SERVICE SRL are CUI 32315775, nr. de înregistrare J10/784/2013, înmatriculată pe 03.10.2013. Sediul social e în Sat Verneşti, Comuna Verneşti, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 394.385 lei, profit net 40.994 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 394 mii lei · mediana 199 mii lei | 198% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 3 mii lei | de 14× mediana |
| Marjă netă | 10.4% · mediana 1.6% | 650% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 394.385 | 321.719 | 373.112 | 339.675 | 307.317 | 175.107 | 325.388 | 343.434 | 339.967 | 211.115 | 196.024 | 118.942 | 1.240 |
| Venituri totale | 394.385 | 321.738 | 373.112 | 339.675 | 307.317 | 187.112 | 325.388 | 343.434 | 339.968 | 211.150 | 196.046 | 118.942 | 1.240 |
| Cheltuieli totale | 348.476 | 309.587 | 359.802 | 370.582 | 319.721 | 194.082 | 316.399 | 338.772 | 330.487 | 193.652 | 170.780 | 113.844 | 5.005 |
| Profit / pierdere brută | 45.909 | 12.151 | 13.310 | -30.907 | -12.404 | -6.970 | 8.989 | 4.662 | 9.481 | 17.498 | 25.266 | 5.098 | -3.765 |
| Profit / pierdere netă | 40.994 | 13.683 | 9.883 | -34.304 | -15.477 | -8.845 | 4.202 | 1.228 | 3.216 | 11.163 | 19.385 | 1.529 | -3.802 |
| Active imobilizate | 198.329 | 198.329 | 198.329 | 187.632 | 184.040 | 185.187 | 187.558 | 189.634 | 197.727 | 183.964 | 2.993 | 3.646 | — |
| Active circulante | 8.415 | 8.419 | 1.822 | 16.621 | 30.770 | 38.473 | 39.314 | 95.547 | 48.685 | 43.887 | 29.571 | 38.361 | 555 |
| Stocuri | 578 | 577 | 576 | 16.127 | 29.270 | 15.135 | 8.601 | 27.403 | 13.307 | 34.090 | 1.399 | 29.091 | — |
| Creanțe | 12.647 | 7.798 | — | 485 | — | 57 | 14 | 7.017 | 1.836 | 3.128 | 8.610 | 2.904 | — |
| Casa și conturi la bănci | -4.810 | 44 | 1.246 | 9 | 1.500 | 23.281 | 30.699 | 61.127 | 33.542 | 6.669 | 19.562 | 6.366 | 555 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 785 | 1.239 | 1.834 | — | — | — | 204 | — |
| Datorii | 182.911 | 223.910 | 230.996 | 244.981 | 224.084 | 218.242 | 213.063 | 276.169 | 236.793 | 200.986 | 15.252 | 44.284 | 4.157 |
| Capitaluri proprii | 23.833 | -17.162 | -30.845 | -40.728 | -9.274 | 6.203 | 15.048 | 10.846 | 9.619 | 26.865 | 17.312 | -2.073 | -3.602 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO EMIDAN SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J10/784/2013 |
| EUID | ROONRC.J10/784/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-03 |
| Sediu social | Str. Principală, 236, Sat Verneşti Com. Verneşti, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT VERNEŞTI COM. VERNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.236 |
| Telefon | 0760015495 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDALYS INTERTRANS SRL | aceeași clădire |
| ANDREEA BEST EUROMARKET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARTA LEMNULUI MASIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO BAUER S.R.L. | aceeași clădire |
| BABSJEWELRY S.R.L. | aceeași clădire |
| COFETĂRIA DELICII UITATE SRL | aceeași clădire |
| COMPEX EDVINA SRL | aceeași clădire |
| CRISOR CAR WASH SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| DEEA ANGELLI TEAM SRL | aceeași clădire |
| ERIC FINAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FANCY BAR COTTAGE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FERMA ECO-DREANU SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2013 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Buzău
| 1158140 | GRIGORE N I SNC |
| 1169599 | NISTOR L I SNC |
| 1170062 | STOIAN DOBRE SNC |
| 1170607 | SERVCOM PANA SRL |
| 4299119 | NIFA PRESCOM SRL |
| 4385414 | MILION SERV SRL |
| 4623389 | ROTICOM 93 SRL |
| 6201771 | COM IONUT 94 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25