IULIA SRL
CUI 3232153 · J51/1175/1992 · radiată
IULIA SRL are CUI 3232153, nr. de înregistrare J51/1175/1992, înmatriculată pe 14.12.1992. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2022: cifră de afaceri 645.345 lei, pierdere netă 5.553 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 645 mii lei · mediana 199 mii lei | 325% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -0.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 215 mii lei · mediana 224 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 645.345 | 611.245 | 670.759 | 658.985 | 635.324 | 746.325 | 757.044 | 521.263 | 354.366 | 271.570 | 268.751 | 410.757 |
| Venituri totale | 645.345 | 1.103.961 | 673.308 | 658.985 | 635.324 | 746.325 | 759.544 | 521.263 | 354.366 | 271.570 | 268.751 | 410.757 |
| Cheltuieli totale | 644.444 | 656.011 | 667.281 | 691.309 | 686.964 | 770.969 | 778.435 | 576.920 | 385.407 | 300.185 | 313.774 | 408.783 |
| Profit / pierdere brută | 901 | 447.950 | 6.027 | -32.324 | -51.640 | -24.644 | -18.891 | -55.657 | -31.041 | -28.615 | -45.023 | 1.974 |
| Profit / pierdere netă | -5.553 | 436.911 | -519 | -38.912 | -57.993 | -32.107 | -18.891 | -55.657 | -39.541 | -36.213 | -45.023 | 1.658 |
| Active imobilizate | 1.820 | 18.271 | 34.722 | 47.983 | 61.244 | 74.758 | 80.770 | — | 26.518 | 26.518 | 26.518 | 26.518 |
| Active circulante | 132.849 | 136.804 | 155.163 | 49.145 | 27.502 | 73.867 | 82.196 | 50.297 | 37.471 | 50.678 | 65.025 | 70.921 |
| Stocuri | 126.384 | 130.826 | 154.585 | 47.308 | 25.957 | 67.921 | 79.137 | 49.657 | 35.513 | 49.305 | 63.534 | 69.370 |
| Creanțe | 3.029 | 1.488 | — | 378 | 519 | 4.172 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.436 | 4.490 | 578 | 1.459 | 1.026 | 1.774 | 3.059 | 640 | 1.958 | 1.373 | 1.491 | 1.551 |
| Datorii | 136.830 | 151.683 | 623.404 | 530.127 | 482.834 | 484.720 | 466.954 | 335.393 | 291.126 | 264.793 | 242.927 | 203.800 |
| Capitaluri proprii | -2.161 | 3.392 | -433.519 | -432.999 | -394.088 | -336.095 | -303.988 | -285.096 | -227.137 | -187.597 | -151.384 | -106.361 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 6 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 11.12.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IULIA SRL |
| Nr. reg. com. | J51/1175/1992 |
| EUID | ROONRC.J51/1175/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-12-14 |
| Sediu social | Prl. Bucureşti, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, PRL. BUCUREŞTI, BL.PM6, SC.2A, AP.3 |
| Telefon | 0722529268 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2017 – 2022 |
| 4110 | 2016 |
| 4711 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25