CĂTĂ & RAISSA SRL
CUI 32339650 · J12/3066/2013
CĂTĂ & RAISSA SRL are CUI 32339650, nr. de înregistrare J12/3066/2013, înmatriculată pe 10.10.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 9.181 lei, pierdere netă 4.754 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 158 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -51.8% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.181 | 17.670 | 37.886 | 48.255 | 27.857 | 7.566 | 10.656 | 13.887 | 18.486 | 25.698 | 92.675 | 92.073 | 9.488 |
| Venituri totale | 11.255 | 18.112 | 37.886 | 48.255 | 30.357 | 7.566 | 10.656 | 13.887 | 18.486 | 25.698 | 92.675 | 92.073 | 9.488 |
| Cheltuieli totale | 16.009 | 19.897 | 41.911 | 29.995 | 21.432 | 18.946 | 23.903 | 25.086 | 22.115 | 71.602 | 51.195 | 38.381 | 7.372 |
| Profit / pierdere brută | -4.754 | -1.785 | -4.025 | 18.260 | 8.925 | -11.380 | -13.247 | -11.199 | -3.629 | -45.904 | 41.480 | 53.692 | 2.116 |
| Profit / pierdere netă | -4.754 | -1.785 | -4.025 | 17.417 | 8.925 | -11.529 | -13.567 | -11.558 | -4.184 | -46.674 | 38.700 | 50.930 | 1.831 |
| Active imobilizate | 278 | 277 | 3.334 | 6.667 | 10.000 | 583 | 7.583 | 14.583 | — | — | 3.750 | 8.250 | 13.222 |
| Active circulante | 18.190 | 24.381 | 23.132 | 23.824 | 3.074 | 3.711 | 7.855 | 14.542 | 40.681 | 45.350 | 88.762 | 45.606 | 4.770 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.587 | — | — |
| Creanțe | 9 | 1.163 | 517 | 162 | 130 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.181 | 23.218 | 22.615 | 23.662 | 2.944 | 3.711 | 7.855 | 14.542 | 40.681 | 45.350 | 84.175 | 45.606 | 4.770 |
| Cheltuieli în avans | 1.460 | 23 | — | — | — | -10 | 315 | 315 | 305 | 237 | 427 | — | — |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 134 | 74 | 194 | 182 | 599 | 1.278 | 895 | 15.961 |
| Capitaluri proprii | 19.928 | 24.681 | 26.466 | 30.491 | 13.074 | 4.150 | 15.679 | 29.246 | 40.804 | 44.988 | 91.661 | 52.961 | 2.031 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CĂTĂ & RAISSA SRL |
| Nr. reg. com. | J12/3066/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/3066/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-10 |
| Sediu social | Aleea Cioplea, 15, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA CIOPLEA, NR.15, AP.6 |
| Telefon | 0743209952 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO CARN PROD SRL | aceeași clădire |
| BOTIS CONSTRUCTORUL SNC inactiv | aceeași clădire |
| BRASERIA TATAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHIORIO SINCE 1997 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLS BAGGER S.R.L. | aceeași clădire |
| CONDIVA PRESTSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOAL DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| F.P.T. CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| HEAVY CARS S.R.L. | aceeași clădire |
| INVEST FRUNZISULUI S.R.L. | aceeași clădire |
| LIVIA GENERAL CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| MM CONSULT UTIL SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 32729360 | MUREŞAN SIMIONA MONICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 33228049 | MARIAN S ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 42129036 | CHIORIO SINCE 1997 S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25