RHEUMED SAN SRL
CUI 32388262 · J2013001591084
RHEUMED SAN SRL are CUI 32388262, nr. de înregistrare J2013001591084, înmatriculată pe 23.10.2013. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 188.626 lei, profit net 88.578 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 189 mii lei · mediana 220 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 89 mii lei · mediana 40 mii lei | 221% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 47% · mediana 22.2% | 212% din mediană |
| Cifră pe salariat | 189 mii lei · mediana 202 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 188.626 | 175.774 | 184.645 | 184.786 | 133.696 | 159.692 | 140.013 | 133.923 | 116.125 | 108.732 | 96.295 | 24.437 |
| Venituri totale | 188.626 | 175.774 | 184.645 | 184.786 | 133.696 | 159.692 | 140.013 | 133.922 | 116.123 | 108.732 | 96.295 | 24.437 |
| Cheltuieli totale | 94.501 | 70.355 | 82.421 | 69.042 | 48.321 | 40.363 | 33.008 | 27.003 | 29.290 | 95.956 | 61.304 | 3.400 |
| Profit / pierdere brută | 94.125 | 105.419 | 102.224 | 115.744 | 85.375 | 119.329 | 107.005 | 106.919 | 86.833 | 12.776 | 34.991 | 21.037 |
| Profit / pierdere netă | 88.578 | 100.147 | 100.378 | 110.200 | 81.577 | 114.538 | 102.805 | 102.901 | 83.349 | 9.523 | 32.103 | 20.304 |
| Active imobilizate | 4.531 | 3.694 | 1.759 | 7.471 | 46.685 | 62.669 | 81.302 | 2.814 | 3.517 | 4.221 | 0 | 754 |
| Active circulante | 110.599 | 266.568 | 307.288 | 275.404 | 222.677 | 172.097 | 160.357 | 103.837 | 90.928 | 47.389 | 55.327 | 22.483 |
| Creanțe | 67.041 | 3.194 | 11.187 | 12.307 | 7.564 | 10.552 | 9.119 | 7.968 | 6.599 | 6.743 | 6.694 | 5.428 |
| Casa și conturi la bănci | 43.558 | 263.374 | 296.101 | 263.097 | 215.113 | 161.545 | 151.238 | 95.869 | 84.329 | 40.646 | 48.633 | 17.055 |
| Cheltuieli în avans | — | 2.088 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 26.312 | 4.141 | 40.607 | 4.613 | 20.301 | 39.282 | 57.713 | 3.510 | 10.856 | 11.680 | 2.720 | 2.733 |
| Capitaluri proprii | 88.818 | 268.209 | 268.440 | 278.262 | 249.061 | 195.484 | 183.946 | 103.141 | 83.589 | 39.930 | 52.607 | 20.504 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RHEUMED SAN SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001591084 |
| EUID | ROONRC.J2013001591084 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-23 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 34, biroul nr.2, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.34, BIROUL NR.2, BL.2A, AP.8 |
| Telefon | 0723534827 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABISKO ZINNE SRL | aceeași clădire |
| BENEDIX TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| IDENTAL SRL | aceeași clădire |
| LUX STYLE SRL | aceeași clădire |
| MARAGRO TUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIHALACHE BOGDAN ASIG-AGENT DE ASIGURARE S.R.L. | aceeași clădire |
| RAINBOW HOLIDAYS SRL inactiv | aceeași clădire |
| SIPPA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| TRADONODE S.R.L. | aceeași clădire |
| ZELCOM SRL | aceeași clădire |
| ÎNMOBILAT S.R.L. | aceeași clădire |
| DARINCOM S.R.L. | 22 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Braşov
| 1090532 | ESCULAP SRL |
| 1125460 | AXIS SRL |
| 3048992 | RUCELI SRL |
| 3260170 | PSYCHO-SAN SRL |
| 3623984 | ORMAN SERVICE SRL |
| 3782408 | BIOVITAL SRL |
| 4164790 | POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA |
| 4405830 | MEDICAL-CROMA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08