JESSICA-STEFY SUPER SERV SRL
CUI 32393218 · J52/600/2013
JESSICA-STEFY SUPER SERV SRL are CUI 32393218, nr. de înregistrare J52/600/2013, înmatriculată pe 24.10.2013. Sediul social e în Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2023: cifră de afaceri 33.842 lei, pierdere netă 17.466 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 33.842 | 101.345 | 169.000 | — | — | 24.769 | 394.547 | 133.697 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 33.891 | 101.345 | 169.000 | 0 | 0 | 24.769 | 396.757 | 133.697 |
| Cheltuieli totale | — | 655 | 51.026 | 63.206 | 67.555 | — | 13.458 | 102.060 | 317.940 | 15.298 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -655 | -17.135 | 38.139 | 101.445 | 0 | -13.458 | -77.291 | 78.817 | 118.399 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -655 | -17.466 | 37.145 | 99.755 | 0 | -13.458 | -77.291 | 66.206 | 114.388 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 5.253 | 5.253 | — | 356 |
| Active circulante | 103.412 | 103.412 | 104.570 | 148.162 | 181.599 | 76.854 | 106.068 | 150.601 | 214.033 | 120.287 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 7.500 | — | — | — |
| Creanțe | 55.699 | 55.699 | 55.699 | 43.959 | 130.954 | 76.854 | 8.109 | 8.038 | 6.740 | 107.255 |
| Casa și conturi la bănci | 47.713 | 47.713 | 48.871 | 104.203 | 50.645 | — | 90.459 | 142.563 | 207.293 | 13.032 |
| Datorii | 41.778 | 41.778 | 42.281 | 33.408 | 4.990 | 0 | 21.276 | 52.351 | 33.239 | 6.055 |
| Capitaluri proprii | 61.634 | 61.634 | 62.289 | 114.754 | 176.609 | 76.854 | 90.045 | 103.503 | 180.794 | 114.588 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JESSICA-STEFY SUPER SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J52/600/2013 |
| EUID | ROONRC.J52/600/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-24 |
| Sediu social | Str. Constituţiei, 64, Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT ROATA DE JOS COM. ROATA DE JOS, STR. CONSTITUŢIEI, NR.64 |
| Telefon | 0765362609 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEL STEFIANA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CAB MED VET ROATA S.R.L. | aceeași clădire |
| DEA & DVD S.R.L. | aceeași clădire |
| DRESSITUDE BIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GVS UTIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| JAY DAR CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MAR PRIM AUTO TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| NIKO MAR COAFOR S.R.L. | aceeași clădire |
| THE HIPERCONS CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| IOGADI PROD SERV SRL inactiv | 133 m |
| TRANS SPEED IMPETUM S.R.L. | 133 m |
| PIESE AUTO POENI S.R.L. | 159 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Giurgiu
| 1285887 | PHOENIX SRL |
| 1287802 | RICO IMPEX SRL |
| 3700220 | COM IMPEX CASA SRL |
| 4070386 | SAGEATA SRL |
| 5369735 | M C CONPREST SRL |
| 5483275 | NEDELCU ET COMP SRL |
| 5937100 | VAL COMEXIM SRL |
| 7151973 | N & V CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-29 · ONRC: 2026-10-25