IOAN SI IOANA SRL
CUI 3240229 · J1991001485383
IOAN SI IOANA SRL are CUI 3240229, nr. de înregistrare J1991001485383, înmatriculată pe 10.12.1991. Sediul social e în Sat Buleta, Comuna Mihăeşti, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4753. În 2025: cifră de afaceri 265.876 lei, profit net 717 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 266 mii lei · mediana 199 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 717 lei · mediana 3 mii lei | 25% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 1.6% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 266 mii lei · mediana 224 mii lei | 119% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 265.876 | 287.051 | 290.444 | 225.236 | 231.065 | 260.662 | 203.869 | 244.649 | 224.592 | 333.075 | 79.686 | 172.356 | 102.692 | 88.700 | 111.281 |
| Venituri totale | 265.876 | 287.051 | 290.444 | 241.171 | 232.699 | 260.662 | 203.869 | 244.775 | 776.671 | 333.075 | 79.686 | 172.356 | 103.479 | 88.702 | 125.283 |
| Cheltuieli totale | 262.501 | 279.557 | 256.979 | 194.645 | 186.202 | 159.504 | 199.282 | 174.641 | 165.793 | 258.026 | 112.177 | 174.219 | 127.957 | 130.569 | 224.973 |
| Profit / pierdere brută | 3.375 | 7.494 | 33.465 | 46.526 | 46.497 | 101.158 | 4.587 | 70.134 | 610.878 | 75.049 | -32.491 | -1.863 | -24.478 | -41.867 | -99.690 |
| Profit / pierdere netă | 717 | 4.616 | 30.560 | 42.416 | 44.170 | 98.626 | 2.548 | 67.687 | 603.112 | 69.555 | -34.893 | -7.038 | -27.438 | -41.867 | -99.690 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 6.139 | 6.139 | 6.139 | 6.139 | 6.139 | 7.274 | 6.832 | 6.139 | 6.739 | 6.139 | 16.846 |
| Active circulante | 194.175 | 204.636 | 222.641 | 233.285 | 305.626 | 257.437 | 275.677 | 351.338 | 407.715 | 302.588 | 311.017 | 284.883 | 317.461 | 313.615 | 331.126 |
| Stocuri | 124.806 | 176.593 | 177.877 | 156.070 | 203.520 | 179.445 | 205.052 | 253.955 | 325.434 | 285.109 | 300.410 | 279.030 | 308.488 | 310.792 | 327.025 |
| Creanțe | 8.202 | 372 | 372 | 372 | 372 | 8.749 | 8.749 | 8.377 | 8.377 | 8.377 | 6.956 | — | 5.100 | 504 | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.167 | 27.671 | 44.392 | 76.843 | 101.734 | 69.243 | 61.876 | 89.006 | 73.904 | 9.102 | 3.651 | 5.853 | 3.873 | 2.319 | 4.101 |
| Cheltuieli în avans | 8.000 | — | — | — | 20.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 7.358 | 10.537 | 33.158 | 74.362 | 152.058 | 29.413 | 76.044 | 154.253 | 78.317 | 577.437 | 654.984 | 593.264 | 619.404 | 587.521 | 573.871 |
| Capitaluri proprii | 194.817 | 194.099 | 189.483 | 158.923 | 179.707 | 234.163 | 205.772 | 203.224 | 335.537 | -267.575 | -337.135 | -302.242 | -295.204 | -267.767 | -225.899 |
| Capital subscris vărsat | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 | 324 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 3 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.02.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4753 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IOAN SI IOANA SRL |
| Nr. reg. com. | J1991001485383 |
| EUID | ROONRC.J1991001485383 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-12-10 |
| Sediu social | Str. Băieşilor, 9A, Sat Buleta Com. Mihăeşti, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT BULETA COM. MIHĂEŞTI, STR. BĂIEŞILOR, NR.9A |
| Telefon | 0744775043 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AAB DESIGN STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ENERGY TEHNO CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| AUTOSPAMB S.R.L. | 20 m |
| BARMAD TEAM INVEST S.R.L. | 20 m |
| STUCCO ART DECOR S.R.L. | 296 m |
| STABOR SRL | 314 m |
| ANGELEX S.R.L. | 326 m |
| EOD START S.R.L. | 382 m |
| AZAROM LOGISTIC S.R.L. | 445 m |
| HELLCUT STUDIO S.R.L. | 445 m |
| CRASNEANU XINOVA S.R.L. | 544 m |
| GANEA OPTIMASHOP S.R.L. | 544 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4753 | 2025 |
| 4751 | 2017 – 2024 |
| 4765 | 2015 – 2016 |
| 4751 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 10258466 | BRAILEANU IMPEX SRL |
| 13984447 | DESIGN ROZBAL SRL |
| 37342975 | PREMIER DECOR S.R.L. |
| 48349090 | VAP DECOR DESIGN S.R.L. |
| 50614112 | COVORA S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25