MOACRISO MEDIA SRL
CUI 32406326 · J2013001683299
MOACRISO MEDIA SRL are CUI 32406326, nr. de înregistrare J2013001683299, înmatriculată pe 29.10.2013. Sediul social e în Sat Dârza, Comuna Crevedia, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7312. În 2025: cifră de afaceri 8.587 lei, pierdere netă 129.032 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 172 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | -129 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -1502.6% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 4 mii lei · mediana 176 mii lei | 2% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.587 | 3.380 | 7.972 | 9.731 | 35.600 | 45.763 | 181.308 | 208.281 | 139.483 | 231.950 | 285.386 | 162.931 | 0 |
| Venituri totale | 8.587 | 5.784 | 28.184 | 10.337 | 35.696 | 52.415 | 181.417 | 208.281 | 139.485 | 231.975 | 285.423 | 162.931 | 0 |
| Cheltuieli totale | 137.536 | 117.545 | 88.351 | 65.890 | 73.899 | 62.146 | 136.324 | 174.593 | 136.188 | 214.179 | 265.846 | 143.860 | 522 |
| Profit / pierdere brută | -128.949 | -111.761 | -60.167 | -55.553 | -38.203 | -9.731 | 45.093 | 33.688 | 3.297 | 17.796 | 19.577 | 19.071 | -522 |
| Profit / pierdere netă | -129.032 | -111.820 | -60.447 | -55.776 | -39.251 | -11.100 | 41.155 | 27.440 | 959 | 13.262 | 15.489 | 15.652 | -522 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 10.848 | 25.311 | 39.907 | 54.483 | 2.350 | 5.834 | 9.487 | 23.628 | 3.408 | 524 |
| Active circulante | 46.317 | 45.806 | 46.369 | 70.834 | 99.744 | 133.835 | 128.279 | 88.283 | 69.053 | 26.621 | 53.399 | 66.878 | 201 |
| Stocuri | 0 | — | 0 | 546 | 1.872 | 1.872 | 1.326 | 1.326 | 1.325 | 537 | 470 | 4.224 | — |
| Creanțe | 45.907 | 45.014 | 41.357 | 38.513 | 31.994 | 30.365 | 25.626 | 23.191 | 45.997 | 13.596 | 11.826 | 34.193 | — |
| Casa și conturi la bănci | 410 | 792 | 5.012 | 31.775 | 65.878 | 101.598 | 101.327 | 63.766 | 21.731 | 12.488 | 41.103 | 28.461 | 201 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | 780 | 1.141 | 422 | 0 | — |
| Datorii | 383.909 | 254.366 | 143.109 | 117.974 | 105.572 | 115.008 | 106.428 | 61.994 | 74.468 | 23.747 | 46.630 | 54.956 | 1.047 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 6.500 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -337.592 | -208.560 | -96.740 | -36.292 | 19.483 | 58.734 | 69.834 | 28.639 | 1.199 | 13.502 | 30.819 | 15.330 | -322 |
| Capital subscris vărsat | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.08.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 7312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOACRISO MEDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001683299 |
| EUID | ROONRC.J2013001683299 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-29 |
| Sediu social | Str. Trandafirilor, 86Y, Sat Dârza Com. Crevedia, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.86Y |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| JOLLY CORNER S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANDAFIR TRANSPORT AND TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| DANIADI SHOP S.R.L. | 337 m |
| EQUINOX DYNAMICS S.R.L. | 337 m |
| FIRSTTURISM S.R.L. inactiv | 337 m |
| NAUTICFAN S.R.L. inactiv | 337 m |
| STERN TRAINING S.R.L. | 337 m |
| URBAN GLASS FLOOR S.R.L. | 337 m |
| ZENOAH 333 IMPEX S.R.L. | 337 m |
| 321 FOTO VIDEO EVENIMENTE S.R.L. inactiv | 673 m |
| 321 RENT GRAND TOURER CAR S.R.L. inactiv | 673 m |
| ACTION DRIVE FILM S.R.L. | 673 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7312 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25