LUNGU ACCOUNTING SRL
CUI 32446428 · J2013013787400
LUNGU ACCOUNTING SRL are CUI 32446428, nr. de înregistrare J2013013787400, înmatriculată pe 07.11.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6310. În 2025: cifră de afaceri 72.787 lei, pierdere netă 24.397 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 73 mii lei · mediana 287 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | -24 mii lei · mediana 114 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -33.5% · mediana 45.3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 72.787 | 90.000 | 376.310 | 402.573 | 107.867 | 429.661 | 297.144 | 236.980 | 70.617 | 219.236 | 213.160 | 218.185 | 84.448 |
| Venituri totale | 425.006 | 91.475 | 376.310 | 402.573 | 107.868 | 429.661 | 297.824 | 237.383 | 70.627 | 219.236 | 213.161 | 218.185 | 84.450 |
| Cheltuieli totale | 447.160 | 202.956 | 279.066 | 487.222 | 261.513 | 145.316 | 158.807 | 69.992 | 89.537 | 186.849 | 29.368 | 63.398 | 2.028 |
| Profit / pierdere brută | -22.154 | -111.481 | 97.244 | -84.649 | -153.645 | 284.345 | 139.017 | 167.391 | -18.910 | 32.387 | 183.793 | 154.787 | 82.422 |
| Profit / pierdere netă | -24.397 | -111.481 | 93.556 | -87.998 | -154.427 | 280.334 | 136.043 | 165.019 | -19.617 | 28.315 | 177.398 | 148.242 | 79.888 |
| Active imobilizate | 116.651 | 208.335 | 335.506 | 454.129 | 562.510 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 19.732 | 125.602 | 311.775 | 199.395 | 429.005 | 852.749 | 569.825 | 433.519 | 267.958 | 293.102 | 407.262 | 229.308 | 82.622 |
| Stocuri | — | — | — | — | 222 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 15.414 | 125.136 | 295.692 | 186.078 | 415.438 | 845.325 | 548.827 | 416.624 | 240.270 | 288.128 | 381.928 | 223.298 | 72.822 |
| Casa și conturi la bănci | 4.318 | 466 | 16.083 | 13.317 | 13.345 | 7.424 | 20.998 | 16.895 | 27.688 | 4.974 | 25.334 | 6.010 | 9.800 |
| Datorii | 160.382 | 333.538 | 116.118 | 215.917 | 297.489 | 4.296 | 1.705 | 1.443 | 900 | 6.428 | 1.534 | 978 | 2.534 |
| Capitaluri proprii | -23.999 | 399 | 531.163 | 437.607 | 694.026 | 848.453 | 568.120 | 432.076 | 267.058 | 286.674 | 405.728 | 228.330 | 80.088 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6310 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUNGU ACCOUNTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2013013787400 |
| EUID | ROONRC.J2013013787400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-11-07 |
| Sediu social | Aleea Posada, 8, CAMERA 2, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE POSADA, NR.8, CAMERA 2, BL.31, SC.2, ET.PARTER, AP.16 |
| Telefon | 0761690233 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIANICO BUSINESS TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BENŢA OPTIM CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| BOTEZFAM TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CLUBUL CONSULTANŢILOR FISCALI SRL | aceeași clădire |
| EXCLUSIVE ACCOUNTING SRL | aceeași clădire |
| INSTRUCTOR FISCALITATE BENŢA S.R.L. | aceeași clădire |
| PROJECT WORK SRL | aceeași clădire |
| PUBLICAŢII BENŢA SRL | aceeași clădire |
| SARAZANI STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADIZARI SERV SRL | 30 m |
| AUTO PREST 73 SRL | 30 m |
| D'AMARA COMIMPEX EXCLUSIV SRL inactiv | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6311 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08