TRANS ASR SRL
CUI 32460090 · J22/1901/2013
TRANS ASR SRL are CUI 32460090, nr. de înregistrare J22/1901/2013, înmatriculată pe 12.11.2013. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5221. În 2024: cifră de afaceri 13.270 lei, pierdere netă 9.820 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 158 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -74% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.270 | 19.302 | 10.750 | 9.370 | 5.290 | 2.880 | 5.560 | 3.570 | 1.935 | 2.560 |
| Venituri totale | 13.270 | 19.302 | 10.750 | 9.370 | 5.290 | 2.880 | 5.560 | 3.570 | 1.935 | 2.560 |
| Cheltuieli totale | 22.958 | 37.550 | 8.332 | 2.596 | — | 1.210 | 1.675 | 1.038 | 50 | 157 |
| Profit / pierdere brută | -9.688 | -18.248 | 2.418 | 6.774 | 5.290 | 1.670 | 3.885 | 2.532 | 1.885 | 2.403 |
| Profit / pierdere netă | -9.820 | -18.441 | 2.095 | 6.305 | 5.131 | 1.584 | 3.718 | 2.425 | 1.827 | 2.326 |
| Active circulante | 1.876 | 5.450 | 26.169 | 24.589 | 17.816 | 12.526 | 10.905 | 7.020 | 4.488 | 2.603 |
| Casa și conturi la bănci | 1.876 | 5.450 | 26.169 | 24.589 | 17.816 | 12.526 | 10.905 | 7.020 | 4.488 | 2.603 |
| Datorii | 37.384 | 31.139 | 23.754 | 17.964 | 12.365 | 10.622 | 6.867 | 4.315 | 2.421 | 77 |
| Capitaluri proprii | -35.508 | -25.689 | 2.415 | 6.625 | 5.451 | 1.904 | 4.038 | 2.705 | 2.067 | 2.526 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.11.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 5221 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRANS ASR SRL |
| Nr. reg. com. | J22/1901/2013 |
| EUID | ROONRC.J22/1901/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-11-12 |
| Sediu social | Str. Minervei, 18, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MINERVEI, NR.18, BL.849, SC.D, ET.3, AP.11 |
| Telefon | 0745490761 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDELAR SRL | aceeași clădire |
| HALIFAX FX SRL inactiv | aceeași clădire |
| OPTIMA CLEANING SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SIRUS PROIECT CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| UNIQUE EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| XONE DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| A G RUBY EVENTS S.R.L. | 49 m |
| ANCUTZA#NAILS S.R.L. inactiv | 49 m |
| CASIOLI.LINE S.R.L. | 49 m |
| CLAO ICA SRL inactiv | 49 m |
| MOTRIK ARENA S.R.L. | 49 m |
| NOVA EDU PRO S.R.L. | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25