MIRADENT SRL
CUI 324708 · J1991003863408
MIRADENT SRL are CUI 324708, nr. de înregistrare J1991003863408, înmatriculată pe 06.06.1991. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 348.500 lei, profit net 15.530 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 349 mii lei · mediana 220 mii lei | 159% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 40 mii lei | 39% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4.5% · mediana 22.2% | 20% din mediană |
| Cifră pe salariat | 174 mii lei · mediana 202 mii lei | 86% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 348.500 | 291.184 | 323.564 | 292.445 | 260.966 | 233.716 | 272.545 | 167.869 | 114.254 | 71.165 | 77.960 | 63.390 | 112.160 | 178.515 | 175.481 |
| Venituri totale | 348.500 | 340.388 | 323.564 | 292.445 | 260.966 | 243.530 | 272.545 | 167.869 | 114.254 | 71.165 | 77.960 | 68.390 | 112.160 | 178.515 | 176.165 |
| Cheltuieli totale | 323.770 | 297.225 | 310.927 | 311.364 | 246.039 | 219.584 | 241.736 | 169.069 | 91.821 | 74.548 | 72.771 | 138.604 | 132.047 | 178.221 | 175.576 |
| Profit / pierdere brută | 24.730 | 43.163 | 12.637 | -18.919 | 14.927 | 23.946 | 30.809 | -1.200 | 22.433 | -3.383 | 5.189 | -70.214 | -19.887 | 294 | 589 |
| Profit / pierdere netă | 15.530 | 33.155 | 9.333 | -21.846 | 12.317 | 21.759 | 28.082 | -2.879 | 21.290 | -4.094 | 2.850 | -72.266 | -23.046 | 294 | 475 |
| Active imobilizate | 22.099 | 35.183 | 49.469 | 63.863 | 78.056 | 92.104 | 49.230 | 25.922 | 15.569 | 19.721 | 12.546 | 15.670 | 74.178 | 87.342 | 110.817 |
| Active circulante | 55.953 | 45.108 | 40.159 | 26.991 | 44.662 | 27.620 | 50.532 | 56.676 | 24.637 | 10.227 | 11.436 | 7.412 | 25.900 | 36.663 | 17.946 |
| Stocuri | 891 | — | — | — | 25.489 | 20.695 | 18.842 | 10.217 | 7.805 | 6.420 | 7.936 | 5.046 | 9.523 | 15.450 | 14.226 |
| Creanțe | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.545 | — | 1.000 | 359 | — | 488 | 6.923 | 6.198 | 560 |
| Casa și conturi la bănci | 55.062 | 45.108 | 40.159 | 26.991 | 19.173 | 6.925 | 30.145 | 46.459 | 15.832 | 3.448 | 3.500 | 1.878 | 9.454 | 15.015 | 3.160 |
| Datorii | 61.494 | 79.263 | 121.756 | 132.315 | 142.332 | 151.655 | 153.453 | 164.371 | 119.100 | 130.133 | 120.072 | 122.022 | 126.752 | 127.633 | 132.686 |
| Capitaluri proprii | 16.558 | 1.028 | -32.128 | -41.461 | -19.614 | -31.931 | -53.691 | -81.773 | -78.894 | -100.185 | -96.090 | -98.940 | -26.674 | -3.628 | -3.923 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | 7 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.12.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIRADENT SRL |
| Nr. reg. com. | J1991003863408 |
| EUID | ROONRC.J1991003863408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-06-06 |
| Sediu social | Str. Vlaicu Vodă, 16, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAICU VODA, NR.16, BL.V65, SC.1, ET.P, AP.1 |
| Telefon | 3206313 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEMARA CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS GRUP ANDREEA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAMASSIA ONE SRL | aceeași clădire |
| CITY URBAN DEVELOPMENT SRL | aceeași clădire |
| CONDOR COM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONMART TRADING SRL | aceeași clădire |
| COOPERATIVA AGRICOLĂ COASTA CÂMPULUI inactiv | aceeași clădire |
| DATA COMPUTER SRL | aceeași clădire |
| DIGITALIYO S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO RENT A CAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| HEIKO ALUMINIUM SRL | aceeași clădire |
| INTERCITY EXPRESS TRANSPORT&COURIER S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08