STELZOTY CONF SRL
CUI 32475431 · J39/616/2013 · este sub incidența Legii nr. 85/2014
STELZOTY CONF SRL are CUI 32475431, nr. de înregistrare J39/616/2013, înmatriculată pe 15.11.2013. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1413. În 2024: cifră de afaceri 48.182 lei, pierdere netă 309.004 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 48 mii lei · mediana 254 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | -309 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | -641.3% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 16 mii lei · mediana 162 mii lei | 10% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.182 | 1.024.183 | 1.100.530 | 825.348 | 709.403 | 655.131 | 800.843 | 775.094 | 545.231 | 438.377 | 455.967 |
| Venituri totale | 55.632 | 1.024.183 | 1.101.480 | 825.348 | 709.403 | 655.131 | 800.843 | 775.094 | 545.353 | 438.389 | 456.228 |
| Cheltuieli totale | 364.080 | 1.012.686 | 959.995 | 808.770 | 701.155 | 645.052 | 728.313 | 626.309 | 503.415 | 406.180 | 341.691 |
| Profit / pierdere brută | -308.448 | 11.497 | 141.485 | 16.578 | 8.248 | 10.079 | 72.530 | 148.785 | 41.938 | 32.209 | 114.537 |
| Profit / pierdere netă | -309.004 | 1.256 | 130.470 | 8.326 | 1.708 | 3.528 | 64.521 | 141.413 | 37.727 | 26.099 | 96.145 |
| Active imobilizate | 83.681 | 249.000 | 34.628 | 42.326 | 61.184 | 82.686 | 51.550 | 84.988 | 57.264 | 80.781 | 60.075 |
| Active circulante | 23.487 | 163.999 | 333.921 | 522.005 | 476.156 | 217.108 | 173.370 | 191.796 | 82.504 | 103.278 | 115.778 |
| Stocuri | 9.657 | 9.658 | 0 | 2.981 | 2.981 | 2.981 | 2.981 | 1.133 | 1.950 | 0 | — |
| Creanțe | 13.744 | 105.999 | 27.948 | 122.663 | 115.905 | 122.481 | 83.649 | 53.050 | 60.907 | 34.338 | 54.738 |
| Casa și conturi la bănci | 86 | 48.342 | 305.973 | 396.361 | 357.270 | 91.646 | 86.740 | 137.613 | 19.647 | 68.940 | 61.040 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 35.000 | 0 | 14.000 | 69.012 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Datorii | 413.229 | 428.533 | 237.839 | 473.500 | 509.847 | 204.997 | 133.651 | 97.404 | 101.801 | 61.615 | 79.508 |
| Capitaluri proprii | -306.061 | 19.466 | 130.710 | 104.831 | 96.505 | 94.797 | 91.269 | 179.380 | 37.967 | 122.444 | 96.345 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 20 | 21 | 21 | 19 | 20 | 22 | 26 | 19 | 20 | 21 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 1413 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STELZOTY CONF SRL |
| Nr. reg. com. | J39/616/2013 |
| EUID | ROONRC.J39/616/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-11-15 |
| Sediu social | Aleea Parc, 9, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA PARC, NR.9, BL.9, AP.6 |
| Telefon | 0784109523 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARIDEX URBAN SRL | 21 m |
| EPIROS SPEED SRL | 21 m |
| MARANDCRIS-TRANS SRL | 34 m |
| AUTOSERV ZAHARIA S.R.L. | 89 m |
| INTER ACT CONSULTING SRL | 89 m |
| DIART MP SRL | 138 m |
| TAXICORJOS S.R.L. | 182 m |
| FUSDELIVERY S.R.L. | 196 m |
| VALSILVIAN TAXI S.R.L. | 196 m |
| VICAVLAD BY BEAUTY S.R.L. | 196 m |
| APREDGIONA SERVICES S.R.L. | 207 m |
| EDU FINISAJE FLORIN S.R.L. | 207 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 35147978 | MOCANU MARIAN-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 40471856 | MAROŞI LUIZA-ALICE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 41876939 | ZAHAELISABET CONF S.R.L. |
| 48296963 | FAST CONSTRUCTII PASAGE S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
| 1435534 | PRODECOM SRL |
| 1455698 | GILL SRL |
| 2379203 | MIINI DE AUR SRL |
| 2379750 | CONF-SPORT SRL |
| 2846252 | BLANCON NURCA SRL |
| 3181165 | ROPRODAL SRL |
| 4559731 | VERONA MODE SRL |
| 4908564 | CERTIMPEX TRADING SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25