BUCEGI EXPERIENCE TRAVEL SRL
CUI 32492955 · J2013001809299
BUCEGI EXPERIENCE TRAVEL SRL are CUI 32492955, nr. de înregistrare J2013001809299, înmatriculată pe 20.11.2013. Sediul social e în Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 156.632 lei, pierdere netă 19.966 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 157 mii lei · mediana 66 mii lei | 236% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -12.7% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 157 mii lei · mediana 83 mii lei | 188% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 156.632 | 291.518 | 323.596 | 222.209 | 122.895 | 85.900 | 102.444 | 75.398 | — | 3.240 | 1.140 | 3.515 |
| Venituri totale | 156.632 | 291.518 | 323.597 | 231.888 | 122.895 | 85.900 | 102.444 | 75.398 | 0 | 3.240 | 1.140 | 3.515 |
| Cheltuieli totale | 175.251 | 262.999 | 240.092 | 119.329 | 67.754 | 37.644 | 61.567 | 38.197 | 3.190 | 5.688 | 9.445 | 8.051 |
| Profit / pierdere brută | -18.619 | 28.519 | 83.505 | 112.559 | 55.141 | 48.256 | 40.877 | 37.201 | -3.190 | -2.448 | -8.305 | -4.536 |
| Profit / pierdere netă | -19.966 | 19.948 | 80.657 | 108.324 | 51.896 | 46.632 | 37.804 | 34.939 | -3.190 | -2.545 | -8.339 | -4.641 |
| Active imobilizate | 1.904 | 13.855 | 39.091 | 53.105 | 71.750 | — | 592 | — | — | — | — | 699 |
| Active circulante | 126.496 | 123.852 | 89.295 | 98.335 | 106.336 | 81.760 | 55.251 | 38.074 | 2.903 | 2.963 | 923 | 2.636 |
| Stocuri | — | — | — | 440 | — | — | 520 | — | — | — | — | 250 |
| Creanțe | 166.170 | 170.174 | 64.299 | 15.741 | — | — | — | 582 | 2.160 | 2.160 | 1.140 | — |
| Casa și conturi la bănci | -39.674 | -46.322 | 24.996 | 82.154 | 106.336 | 81.760 | 54.731 | 37.492 | 743 | 803 | -217 | 2.386 |
| Datorii | 40.480 | 29.821 | 40.448 | 41.559 | 46.330 | 1.900 | 1.615 | 21.650 | 21.418 | 18.288 | 13.703 | 7.776 |
| Capitaluri proprii | 87.920 | 107.886 | 87.938 | 109.881 | 131.756 | 79.860 | 54.228 | 16.424 | -18.515 | -15.325 | -12.780 | -4.441 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Apr 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.11.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BUCEGI EXPERIENCE TRAVEL SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001809299 |
| EUID | ROONRC.J2013001809299 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-11-20 |
| Sediu social | Str. Avram Iancu, 6, Orş. Buşteni, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. AVRAM IANCU, NR.6 |
| Telefon | 0722324551 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TURISTICANA SERV PROD S.R.L. inactiv | 29 m |
| KLAUS MOTOR SPORT SRL inactiv | 36 m |
| CAMONT COMPANY SRL | 71 m |
| PROGRESSIVE SPORTS EVENTS S.R.L. | 103 m |
| ROXANA MINUȚĂ ART S.R.L. | 110 m |
| MERKAL VALVERDE SRL | 112 m |
| REMARK INTER SERVICE SRL | 112 m |
| CAPRA NEAGRA COM SERV SRL | 122 m |
| KRATOS EVOLVING TECH S.R.L. inactiv | 122 m |
| CARMEN CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L. | 131 m |
| GHV LED TECHNOLOGY S.R.L. | 131 m |
| FAMILY RESORT S.R.L. | 145 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25