CARPUTO ANTONIO S.R.L.
CUI 32493586 · J15/710/2013
CARPUTO ANTONIO S.R.L. are CUI 32493586, nr. de înregistrare J15/710/2013, înmatriculată pe 20.11.2013. Sediul social e în Sat Vulcana-Pandele, Comuna Vulcana-Pandele, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2512. În 2025: cifră de afaceri 855.888 lei, profit net 308.768 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 856 mii lei · mediana 254 mii lei | 336% din mediană |
| Profit net | 309 mii lei · mediana 7 mii lei | de 41× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 36.1% · mediana 3% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 856 mii lei · mediana 162 mii lei | 529% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 855.888 | 717.028 | 838.569 | 695.907 | 631.181 | 225.986 | 261.994 | 213.964 | 135.559 | 133.553 | 97.478 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 870.307 | 717.355 | 838.945 | 696.121 | 631.807 | 226.065 | 283.607 | 213.964 | 135.559 | 133.691 | 97.492 | 248 | 0 |
| Cheltuieli totale | 510.270 | 683.461 | 599.423 | 492.932 | 608.981 | 208.693 | 297.819 | 154.012 | 132.296 | 78.475 | 68.721 | 11.314 | 2.792 |
| Profit / pierdere brută | 360.037 | 33.894 | 239.522 | 203.189 | 22.826 | 17.372 | -14.212 | 59.952 | 3.263 | 55.216 | 28.771 | -11.066 | -2.792 |
| Profit / pierdere netă | 308.768 | 28.333 | 232.142 | 197.177 | 16.635 | 15.165 | -17.047 | 57.812 | 1.907 | 52.545 | 25.846 | -11.073 | -2.792 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 7.430 | 29.721 | 52.011 | 74.302 | 89.712 | 45.265 |
| Active circulante | 702.571 | 359.455 | 376.672 | 289.705 | 86.212 | 197.759 | 152.368 | 135.236 | 56.535 | 31.317 | 6.831 | 21.917 | 358 |
| Stocuri | 5.135 | 73.990 | 143.990 | 5.929 | 5.144 | 14.055 | 7 | 38.229 | 5.514 | — | 3.867 | 2.795 | — |
| Creanțe | 271.089 | 14.955 | 136.446 | 181.117 | 867 | 59.399 | 145.949 | 2.054 | 2.054 | 2.495 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 426.347 | 270.510 | 96.236 | 102.659 | 80.201 | 124.305 | 6.412 | 94.953 | 48.967 | 28.822 | 2.964 | 19.122 | 358 |
| Datorii | 58.456 | 24.108 | 69.658 | 74.832 | 68.516 | 99.898 | 69.672 | 18.224 | 19.626 | 18.602 | 68.952 | 125.294 | 48.215 |
| Capitaluri proprii | 644.115 | 335.347 | 307.014 | 214.873 | 17.696 | 97.861 | 82.696 | 124.442 | 66.630 | 64.726 | 12.181 | -13.665 | -2.592 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.11.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Pucioasa |
| CAEN principal | 2512 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARPUTO ANTONIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J15/710/2013 |
| EUID | ROONRC.J15/710/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-11-20 |
| Sediu social | Str. Ion Cireaşă, 32, Sat Vulcana-Pandele Com. Vulcana-Pandele, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, SAT VULCANA-PANDELE COM. VULCANA-PANDELE, STR. ION CIREAŞĂ, NR.32 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARBOREX PROD SRL | aceeași clădire |
| FLASAB GREEN RECYCLING SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| FLAVIA INTER FOREST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| START MARVELOUS BUILDING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TESSERACT BUSINESS CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUDETTE BEAUTY S.R.L. | 325 m |
| TEDY-EMY SRL inactiv | 325 m |
| TREND AUTO STAR S.R.L. | 352 m |
| AQUAZONE IMPEX S.R.L. | 517 m |
| AS NEWS PROMEDIA S.R.L. | 517 m |
| CAMAD EXPRESS S.R.L. | 517 m |
| DIG LUX SRL inactiv | 517 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2512 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Dâmboviţa
| 938899 | VASIBAN SRL |
| 6186752 | ROMSERV INVEST SRL |
| 13793340 | MEGA CONSTRUCT METAL SRL |
| 15213694 | ALUXCOM SRL |
| 15328147 | IZO-LOC PROD SRL |
| 15803989 | CRISTALUM CONF SRL |
| 15810161 | ADAMIT COM SRL |
| 15900108 | MARSAF CORNEL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25