VENYX TRAINING S.R.L.
CUI 32505869 · J2/1282/2013
VENYX TRAINING S.R.L. are CUI 32505869, nr. de înregistrare J2/1282/2013, înmatriculată pe 22.11.2013. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 120.450 lei, pierdere netă 20.004 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 120 mii lei · mediana 105 mii lei | 114% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -16.6% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 120 mii lei · mediana 110 mii lei | 110% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 120.450 | 121.332 | 148.214 | 140.420 | 208.031 | 365.765 | 537.462 | 472.280 | 320.735 | 241.260 | 268.869 | 119.250 | 0 |
| Venituri totale | 120.450 | 121.332 | 148.214 | 140.420 | 208.031 | 370.431 | 537.461 | 472.611 | 320.735 | 248.417 | 268.869 | 119.251 | 1 |
| Cheltuieli totale | 139.249 | 127.647 | 133.236 | 176.137 | 224.868 | 369.280 | 533.613 | 460.607 | 309.220 | 223.817 | 258.076 | 120.159 | 12.011 |
| Profit / pierdere brută | -18.799 | -6.315 | 14.978 | -35.717 | -16.837 | 1.151 | 3.848 | 12.004 | 11.515 | 24.600 | 10.793 | -908 | -12.010 |
| Profit / pierdere netă | -20.004 | -7.529 | 13.495 | -37.122 | -17.117 | -2.242 | -1.528 | 7.281 | 8.307 | 21.907 | 2.727 | -4.487 | -12.010 |
| Active imobilizate | 15.480 | 24.767 | 29.255 | 6.201 | 10.911 | 16.895 | 10.317 | 12.836 | 10.536 | 16.064 | 16.577 | 6.772 | 4.386 |
| Active circulante | 17.674 | 11.291 | 3.873 | 6.725 | 15.729 | 10.367 | 16.473 | 27.449 | 22.816 | 9.055 | 6.631 | 9.602 | 11.775 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 45 | — | 1.535 | 5.035 | 1.535 | 509 | 100 |
| Creanțe | 6.458 | — | — | 748 | 9.983 | 3.230 | 2.834 | 3.810 | 1.472 | 1.400 | 1.569 | 912 | — |
| Casa și conturi la bănci | 11.216 | 11.291 | 3.873 | 5.977 | 5.746 | 7.137 | 13.594 | 23.639 | 19.809 | 2.620 | 3.527 | 8.181 | 11.675 |
| Datorii | 104.960 | 87.860 | 77.401 | 70.694 | 47.286 | 30.792 | 28.078 | 32.764 | 16.708 | 16.782 | 36.778 | 32.671 | 27.971 |
| Capitaluri proprii | -71.806 | -51.802 | -44.273 | -57.768 | -20.646 | -3.530 | -1.288 | 7.521 | 16.644 | 8.337 | -13.570 | -16.297 | -11.810 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.11.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VENYX TRAINING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J02/1282/2013 |
| EUID | ROONRC.J2/1282/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-11-22 |
| Sediu social | Str. Episcopiei, 11-13, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. EPISCOPIEI, NR.11-13, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FARMACIA DR. CIOBANU SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEBORAH PLACOBEST SRL inactiv | 34 m |
| LABO TEST SRL inactiv | 34 m |
| CABINET DR. SUCIU MARIA SRL | 38 m |
| CRISTIAN EXPO STAND SRL inactiv | 38 m |
| DR. SPURLOCK MEDICAL S.R.L. | 38 m |
| ELLY-DI COMPANY SRL | 38 m |
| ENERGY FIELD WEST S.R.L. inactiv | 38 m |
| STIL EURO CONSTRUCT SRL | 38 m |
| UP RECYCLE SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 38 m |
| URGENT MEDICA S.R.L. | 38 m |
| XANDRINA CAFFE S.R.L. | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25