RESTAURANT DENIVOL SRL
CUI 32553670 · J2013001330029
RESTAURANT DENIVOL SRL are CUI 32553670, nr. de înregistrare J2013001330029, înmatriculată pe 05.12.2013. Sediul social e în Sat Şofronea, Comuna Şofronea, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 339.751 lei, profit net 31.431 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 340 mii lei · mediana 166 mii lei | 205% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 1 mii lei | de 24× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.3% · mediana 1% | 930% din mediană |
| Cifră pe salariat | 170 mii lei · mediana 131 mii lei | 129% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 339.751 | 290.908 | 281.112 | 254.360 | 242.933 | 166.245 | 193.858 | 166.663 | 207.846 | 161.893 | 146.252 | 19.408 |
| Venituri totale | 339.985 | 291.309 | 281.112 | 254.364 | 242.933 | 185.095 | 193.858 | 166.663 | 207.851 | 163.094 | 146.252 | 19.408 |
| Cheltuieli totale | 299.788 | 273.309 | 271.006 | 217.738 | 280.202 | 180.264 | 172.339 | 155.264 | 199.300 | 149.908 | 128.526 | 37.478 |
| Profit / pierdere brută | 40.197 | 18.000 | 10.106 | 36.626 | -37.269 | 4.831 | 21.519 | 11.399 | 8.551 | 13.186 | 17.726 | -18.070 |
| Profit / pierdere netă | 31.431 | 10.199 | 7.632 | 34.081 | -39.509 | 3.098 | 19.549 | 9.718 | 6.472 | 11.555 | 13.338 | -18.652 |
| Active imobilizate | 20.892 | 14.613 | 18.722 | 3.105 | — | 287 | 1.227 | 3.250 | 6.418 | 3.047 | — | — |
| Active circulante | 75.215 | 47.579 | 32.946 | 39.807 | 33.961 | 53.619 | 63.647 | 47.478 | 42.580 | 43.281 | 32.870 | 12.704 |
| Stocuri | 684 | 649 | 1.243 | 3.074 | 8.329 | 11.138 | 12.019 | 10.272 | 11.836 | 10.187 | 11.129 | 6.506 |
| Creanțe | 724 | 724 | 724 | 724 | 529 | 8.802 | 533 | 31 | 2.381 | 10.196 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 73.807 | 46.206 | 30.979 | 36.009 | 25.103 | 33.679 | 51.095 | 37.175 | 28.363 | 22.898 | 21.741 | 6.198 |
| Datorii | 8.893 | 6.409 | 6.085 | 4.960 | 30.091 | 10.527 | 24.593 | 29.996 | 37.984 | 41.785 | 39.883 | 33.055 |
| Capitaluri proprii | 87.214 | 55.783 | 45.583 | 37.952 | 3.870 | 43.379 | 40.281 | 20.732 | 11.014 | 4.543 | -7.013 | -20.351 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RESTAURANT DENIVOL SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001330029 |
| EUID | ROONRC.J2013001330029 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-12-05 |
| Sediu social | ŞOFRONEA, F.N., Sat Şofronea Com. Şofronea, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, SAT ŞOFRONEA COM. ŞOFRONEA, ŞOFRONEA, NR.F.N. |
| Telefon | 0751415139 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 30256206 | TOP LEVEL ENERGY SYSTEMS SRL |
| 30780870 | MILANODUE GREEN ENERGY SRL |
| 31895518 | NICADOR SAFIR SRL |
| 36744826 | WOODBLINDS LUXMADER SRL |
| 42024471 | ALBASTRU IMOBILIARE S.R.L. |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Arad
| 1680509 | VILAS SRL |
| 1682151 | PERLA MURES-RIO GRANDE NICK BORTIS SRL |
| 1683815 | PERLA SRL |
| 1684870 | GASTRO-TUR SRL |
| 1687191 | ANGELIA SRL |
| 1687710 | VICO SRL |
| 1691591 | PAULA BIANCA KM 0 SRL |
| 1691826 | IANO IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25