CARDIORITM SRL
CUI 32604080 · J2013003660128
CARDIORITM SRL are CUI 32604080, nr. de înregistrare J2013003660128, înmatriculată pe 19.12.2013. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 375.288 lei, profit net 109.164 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 375 mii lei · mediana 220 mii lei | 171% din mediană |
| Profit net | 109 mii lei · mediana 40 mii lei | 272% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 29.1% · mediana 22.2% | 131% din mediană |
| Cifră pe salariat | 188 mii lei · mediana 202 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 375.288 | 429.756 | 435.599 | 344.780 | 242.698 | 267.774 | 390.448 | 297.595 | 351.206 | 128.502 | 130.817 | 0 |
| Venituri totale | 375.288 | 429.756 | 435.599 | 354.461 | 245.229 | 274.005 | 392.618 | 304.351 | 355.715 | 173.502 | 130.817 | 0 |
| Cheltuieli totale | 256.216 | 230.252 | 227.878 | 208.665 | 105.755 | 115.852 | 89.481 | 85.070 | 87.701 | 96.646 | 37.023 | 792 |
| Profit / pierdere brută | 119.072 | 199.504 | 207.721 | 145.796 | 139.474 | 158.153 | 303.137 | 219.281 | 268.014 | 76.856 | 93.794 | -792 |
| Profit / pierdere netă | 109.164 | 186.870 | 203.452 | 142.865 | 132.778 | 149.967 | 291.423 | 210.352 | 257.372 | 73.001 | 89.869 | -792 |
| Active imobilizate | 98.364 | 95.139 | 97.395 | 120.461 | 25.416 | 33.360 | 41.304 | 49.248 | 57.193 | 4.663 | 3.010 | 549 |
| Active circulante | 48.078 | 112.673 | 124.173 | 136.600 | 105.028 | 115.131 | 280.599 | 188.501 | 232.355 | 162.725 | 95.772 | 209 |
| Creanțe | 10.800 | 85.600 | 72.200 | 4.940 | 40.512 | — | 29.864 | 82 | 27.777 | 119.796 | 245 | — |
| Casa și conturi la bănci | 37.278 | 27.073 | 51.973 | 131.660 | 64.516 | 115.131 | 250.735 | 188.419 | 204.578 | 42.929 | 95.527 | 209 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | — | — |
| Datorii | 36.961 | 20.696 | 17.842 | 113.787 | 1.378 | 2.263 | 33.322 | 4.027 | 35.598 | 9.110 | 9.505 | 1.350 |
| Capitaluri proprii | 109.481 | 187.116 | 203.726 | 143.274 | 133.066 | 150.228 | 292.581 | 237.722 | 257.950 | 162.278 | 89.277 | -592 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARDIORITM SRL |
| Nr. reg. com. | J12/3660/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013003660128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-12-19 |
| Sediu social | Str. Madach Imre, 33, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MADACH IMRE, NR.33 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FLOAREA SOARELUI IMPEX SRL | 34 m |
| PRIMA LUCE SIGNUM S.R.L. | 34 m |
| INTELIMENSA S.R.L. | 35 m |
| PHENOTECH S.R.L. | 35 m |
| TINS INNOVATION S.R.L. | 35 m |
| IMPRESART SRL inactiv | 44 m |
| COPIL SANATOS SRL | 56 m |
| INSTRUMENTE EDUCAȚIONALE SRL | 56 m |
| CREATIV SERV SRL | 67 m |
| CREATIV SERV WOOD S.R.L. | 67 m |
| PEAKTECH CONSULTANCY S.R.L. | 67 m |
| SKICENTER SRL | 75 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25