CITY VISION 2014 SRL
CUI 32608228 · J2013001516171
CITY VISION 2014 SRL are CUI 32608228, nr. de înregistrare J2013001516171, înmatriculată pe 20.12.2013. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4631. În 2025: cifră de afaceri 105.411 lei, profit net 11.814 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 105 mii lei · mediana 199 mii lei | 53% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 418% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 11.2% · mediana 1.6% | 700% din mediană |
| Cifră pe salariat | 105 mii lei · mediana 224 mii lei | 47% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105.411 | 1.173.415 | 8.437 | 97.800 | 17.909 | 1.250 | 3.648 | 8.225 | — | — | 100 | 289.593 |
| Venituri totale | 105.411 | 1.194.423 | 8.437 | 97.800 | 773.217 | 1.250 | 3.648 | 8.225 | 0 | 0 | 53.741 | 289.813 |
| Cheltuieli totale | 92.134 | 1.376.150 | 95.067 | 93.408 | 413.777 | 11.363 | 7.624 | 13.499 | 25.439 | 15.054 | 50.725 | 10.048 |
| Profit / pierdere brută | 13.277 | -181.727 | -86.630 | 4.392 | 359.440 | -10.113 | -3.976 | -5.274 | -25.439 | -15.054 | 3.016 | 279.765 |
| Profit / pierdere netă | 11.814 | -211.590 | -86.714 | 3.561 | 351.863 | -10.151 | -4.012 | -5.356 | -25.439 | -15.054 | 1.404 | 271.071 |
| Active imobilizate | 856.761 | 1.076.883 | 1.280.073 | 1.279.173 | 673.929 | 978.245 | — | — | — | 631 | 631 | 631 |
| Active circulante | 3.633.021 | 2.007.297 | 76.344 | 140.800 | 228.983 | 16.911 | 16.282 | 18.815 | 67.527 | 49.547 | 281.880 | 281.410 |
| Stocuri | 78.616 | 78.616 | 14.884 | 3.653 | 4.606 | 7.781 | 7.608 | 10.791 | 16.657 | 107 | 107 | 1.251 |
| Creanțe | 3.389.111 | 1.923.694 | 59.386 | 127.188 | 15.424 | 8.546 | 5.555 | 7.857 | 50.737 | 49.220 | 66.480 | 380 |
| Casa și conturi la bănci | 165.294 | 4.987 | 2.074 | 9.959 | 208.953 | 584 | 3.119 | 167 | 133 | 220 | 215.293 | 279.779 |
| Cheltuieli în avans | 748.539 | 1.033.684 | 1.034.480 | 508.603 | 508.603 | 4.616 | 4.616 | 4.616 | 4.616 | 4.616 | 4.616 | — |
| Datorii | 4.720.441 | 3.669.657 | 1.820.765 | 1.630.488 | 1.116.988 | 1.057.108 | 68.083 | 66.604 | 108.075 | 67.172 | 14.452 | 10.770 |
| Venituri în avans | 511.474 | 448.424 | 358.759 | — | — | — | — | — | 1.885 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 6.406 | -217 | 211.373 | 298.088 | 294.527 | -57.336 | -47.185 | -43.173 | -37.817 | -12.378 | 272.675 | 271.271 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.12.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 4631 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CITY VISION 2014 SRL |
| Nr. reg. com. | J2013001516171 |
| EUID | ROONRC.J2013001516171 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-12-20 |
| Sediu social | Str. Griviţei, 38, Camera C12, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. GRIVIŢEI, NR.38, CAMERA C12, ET.1 |
| Telefon | 0742195081 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRAR TRADIȚIE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| AZZURRO MOBILI MESTIERI SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAGHETA NOASTRA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CEREAL GREEN PARK S.R.L. | aceeași clădire |
| CEREAL VEGAN S.R.L. | aceeași clădire |
| CEREALCOM GALAȚI SOCIETATE PE ACŢIUNI | aceeași clădire |
| CEREALPROD SA | aceeași clădire |
| CITY VISION AFI PALACE SRL | aceeași clădire |
| CITY VISION AFI PARK SRL | aceeași clădire |
| CITY VISION AFI SRL | aceeași clădire |
| CITY VISION CAR WASH SRL | aceeași clădire |
| CITY VISION IMPEX AFI 2017 SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4631 | 2024 – 2025 |
| 5221 | 2014 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Galaţi
| 14642744 | COLOSEUM SRL |
| 15972732 | AHNIZ FRUCT SRL |
| 16790500 | COSCRIS SRL |
| 17829101 | ANIMIRA SRL |
| 18757461 | WOLF MIHANDRA COMPANY SRL |
| 21241559 | LUMICDAN 2007 SRL |
| 22734210 | PLASTDAN SRL |
| 23066810 | CRYK CROK SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08