HORTI RCP SRL
CUI 32618159 · J35/3158/2013
HORTI RCP SRL are CUI 32618159, nr. de înregistrare J35/3158/2013, înmatriculată pe 24.12.2013. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 125. În 2025: cifră de afaceri 114.338 lei, profit net 96.379 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 114 mii lei · mediana 254 mii lei | 45% din mediană |
| Profit net | 96 mii lei · mediana 8 mii lei | de 13× mediana |
| Marjă netă | 84.3% · mediana 3.2% | de 26× mediana |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 114.338 | 73.637 | 107.857 | 260.488 | — | — | — | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
| Venituri totale | 200.338 | 73.637 | 107.857 | 260.488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 101.955 | 66.504 | 39.078 | 32.995 | 0 | 850 | 655 | 0 | 100 | 841 | 161 | 764 | 82 |
| Profit / pierdere brută | 98.383 | 7.133 | 68.779 | 227.493 | 0 | -850 | -655 | 0 | -100 | -841 | -161 | -764 | -82 |
| Profit / pierdere netă | 96.379 | 5.398 | 67.700 | 219.678 | 0 | -850 | -655 | 0 | -100 | -841 | -161 | -764 | -82 |
| Active imobilizate | 4.760 | 49.760 | 314.690 | 44.760 | 44.760 | 44.760 | 44.760 | 5.347 | 5.347 | 5.347 | 5.347 | 5.347 | 880 |
| Active circulante | 364.418 | 268.257 | 273.526 | 203.668 | 10.859 | 10.859 | 209 | 34.391 | 21.217 | 21.216 | 22.008 | 20.169 | 200 |
| Stocuri | 5.492 | 4.760 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
| Creanțe | 329.763 | 97.747 | 232.211 | 192.170 | 7.551 | 7.551 | 0 | 15.182 | 15.182 | 15.182 | 15.182 | 15.278 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 29.163 | 165.750 | 41.315 | 11.498 | 3.308 | 3.308 | 209 | 19.209 | 6.035 | 6.034 | 6.826 | 4.891 | 200 |
| Datorii | 57.151 | 78.169 | 34.162 | 32.004 | 58.873 | 58.873 | 47.372 | 41.486 | 28.312 | 28.212 | 28.162 | 26.162 | 962 |
| Capitaluri proprii | 312.027 | 239.848 | 554.054 | 216.424 | -3.254 | -3.254 | -2.403 | -1.748 | -1.748 | -1.649 | -807 | -646 | 118 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.12.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 125 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HORTI RCP SRL |
| Nr. reg. com. | J35/3158/2013 |
| EUID | ROONRC.J35/3158/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-12-24 |
| Sediu social | Str. Gavril Musicescu, 140, CAMERA 3, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.132, CAMERA 9 |
| Telefon | 0767140160 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & I DREAMS SRL inactiv | aceeași clădire |
| A & S VITAL SRL | aceeași clădire |
| AC SECURITY SERV CYBER S.R.L. | aceeași clădire |
| ACILA SRL | aceeași clădire |
| ACTIV COMPONENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ACTIV LUBRICANTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIN SERBAN SRL | aceeași clădire |
| ALLCRIS GOODFOOD SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMPANEST SRL | aceeași clădire |
| AMPLAST SRL | aceeași clădire |
| ANDY FITNESS S.R.L. | aceeași clădire |
| BD-TOP OSTEUROPAINVEST.AT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2024 – 2025 |
| 125 | 2013 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
| 3687040 | RADICAL C & C SRL |
| 14376332 | ECO FOREST SRL |
| 17174729 | EURO L.S. SRL |
| 18171801 | ASPERSA SRL |
| 18229563 | STANASI'S SRL |
| 18248115 | TRANSAGRODEN SRL |
| 18494381 | DISPROD SRL |
| 18555675 | ME & RA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25