REREVE INVEST SRL
CUI 32624487 · J2014000034402
REREVE INVEST SRL are CUI 32624487, nr. de înregistrare J2014000034402, înmatriculată pe 06.01.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 953.566 lei, profit net 148.956 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 954 mii lei · mediana 124 mii lei | 767% din mediană |
| Profit net | 149 mii lei · mediana 17 mii lei | 895% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 15.6% · mediana 19.4% | 80% din mediană |
| Cifră pe salariat | 954 mii lei · mediana 172 mii lei | 555% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 953.566 | 1.195.083 | 1.150.332 | 966.546 | 870.010 | 1.036.630 | 1.135.542 | 1.246.257 | 659.683 | 417.615 | 230.846 | 128.932 |
| Venituri totale | 954.080 | 1.512.121 | 1.263.745 | 978.013 | 891.170 | 1.042.311 | 1.138.898 | 1.260.270 | 660.654 | 417.615 | 245.037 | 128.932 |
| Cheltuieli totale | 776.503 | 939.269 | 991.748 | 965.232 | 832.211 | 803.237 | 836.552 | 505.368 | 305.012 | 748.764 | 79.966 | 42.573 |
| Profit / pierdere brută | 177.577 | 572.852 | 271.997 | 12.781 | 58.959 | 239.074 | 302.346 | 754.902 | 355.642 | -331.149 | 165.071 | 86.359 |
| Profit / pierdere netă | 148.956 | 527.500 | 259.373 | 3.599 | 50.073 | 228.964 | 291.025 | 742.330 | 349.041 | -339.501 | 157.729 | 82.491 |
| Active imobilizate | 4.216.796 | 4.785.020 | 4.587.281 | 4.127.503 | 4.382.434 | 3.627.303 | 3.813.773 | 4.017.699 | 3.133.680 | 2.958.481 | 3.022.800 | 2.090.848 |
| Active circulante | 1.988.040 | 1.721.121 | 1.241.195 | 1.382.938 | 1.124.994 | 1.135.488 | 874.253 | 543.240 | 67.989 | 254.135 | 543.162 | 178.517 |
| Stocuri | 28.969 | 28.969 | 21.391 | 33.082 | 21.972 | 21.132 | — | — | — | 3.837 | 3.837 | 3.837 |
| Creanțe | 1.932.627 | 1.670.822 | 1.189.545 | 1.336.611 | 1.067.568 | 1.082.430 | 857.309 | 442.585 | 53.828 | 227.856 | 511.671 | 174.462 |
| Casa și conturi la bănci | 26.444 | 21.330 | 30.259 | 13.245 | 35.454 | 31.926 | 16.944 | 100.655 | 14.161 | 22.442 | 27.654 | 218 |
| Datorii | 291.373 | 741.634 | 591.102 | 531.073 | 530.293 | 459.790 | 612.511 | 773.263 | 153.364 | 525.897 | 540.122 | 1.026.284 |
| Venituri în avans | 625.882 | 625.882 | 626.250 | 627.616 | 628.982 | 4.920 | 6.400 | 9.586 | 12.545 | — | — | 1.160.390 |
| Capitaluri proprii | 5.287.581 | 5.138.625 | 4.611.124 | 4.351.752 | 4.348.153 | 4.298.081 | 4.069.115 | 3.778.090 | 3.035.760 | 2.686.719 | 3.025.840 | 82.691 |
| Capital subscris vărsat | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.786.000 | 2.785.620 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REREVE INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000034402 |
| EUID | ROONRC.J2014000034402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-06 |
| Sediu social | Str. Fânului, 3, CAM.12, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR FÂNULUI, NR.3, CAM.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BUSINESS SERVICE CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| DANCOR SECURITY GUARD SRL | aceeași clădire |
| DAVINCI TELECOM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEMD MOBILI S.R.L. | aceeași clădire |
| REMAT VEST S.R.L. | aceeași clădire |
| TELECONSTRUCTIA SA | aceeași clădire |
| TELECONSTRUCŢIA LUCRĂRI GENERALE BUCUREŞTI SA | aceeași clădire |
| VERACINI IMPEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FLORIAND TRANSPORT S.R.L. inactiv | 40 m |
| IMPACT TRANSPORT VASIFLOR S.R.L. inactiv | 40 m |
| TANGENTIAL PRO CONSTRUCT COMPANY SRL inactiv | 40 m |
| TANGENŢIAL INVEST SRL inactiv | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2015 – 2025 |
| 4677 | 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25