SERVANY SECURITY S.R.L.
CUI 32639879 · J29/28/2014
SERVANY SECURITY S.R.L. are CUI 32639879, nr. de înregistrare J29/28/2014, înmatriculată pe 10.01.2014. Sediul social e în Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 445.346 lei, profit net 252.655 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-19 | REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA | Servicii de consultanta in protectia con | 17 mii lei |
| 2024-06-18 | GRADINITA DE COPII CU PRG.PRELUNGIT "SCUFITA R | Servicii de consultanta in protectia con | 500 lei |
| 2024-05-30 | Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) | Servicii de consultanta in protectia con | 600 lei |
| 2024-05-30 | PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-05-24 | Casa Corpului Didactic Prahova | Servicii de consultanta in protectia con | 800 lei |
| 2024-05-20 | PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI | Servicii de consultanta in protectia con | 6 mii lei |
| 2024-04-26 | COMUNA BALTESTI | Servicii de consultanta in protectia con | 1 mii lei |
| 2024-04-15 | TERMO PLOIESTI S.R.L. | Servicii de consultanta in protectia con | 8 mii lei |
| 2024-04-01 | GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNG | Servicii de consultanta in protectia con | 700 lei |
| 2024-04-01 | LICEUL ”CAROL I”, ORASUL PLOPENI | Servicii de consultanta in protectia con | 1 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 445 mii lei · mediana 105 mii lei | 423% din mediană |
| Profit net | 253 mii lei · mediana 7 mii lei | de 37× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 56.7% · mediana 10.2% | 556% din mediană |
| Cifră pe salariat | 223 mii lei · mediana 110 mii lei | 203% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 445.346 | 413.644 | 398.289 | 331.282 | 312.222 | 276.203 | 295.559 | 291.280 | 213.390 | 127.320 | 118.830 | 84.660 |
| Venituri totale | 447.747 | 420.345 | 398.292 | 331.282 | 317.551 | 276.554 | 295.560 | 291.281 | 213.437 | 127.320 | 120.183 | 84.855 |
| Cheltuieli totale | 185.432 | 210.811 | 172.236 | 254.341 | 140.126 | 109.261 | 88.615 | 122.487 | 110.696 | 97.399 | 68.329 | 44.218 |
| Profit / pierdere brută | 262.315 | 209.534 | 226.056 | 76.941 | 177.425 | 167.293 | 206.945 | 168.794 | 102.741 | 29.921 | 51.854 | 40.637 |
| Profit / pierdere netă | 252.655 | 200.888 | 222.086 | 73.616 | 174.205 | 164.493 | 203.945 | 165.859 | 100.490 | 26.461 | 48.247 | 38.091 |
| Active imobilizate | 0 | 9.876 | 101.598 | 70.815 | 101.031 | 2.930 | 3.537 | 4.337 | 6.041 | 2.842 | 4.392 | 41 |
| Active circulante | 285.105 | 317.251 | 199.710 | 90.084 | 518.798 | 388.427 | 322.663 | 224.059 | 244.156 | 116.456 | 86.553 | 41.462 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 50 | — | — |
| Creanțe | 225.770 | 269.006 | 152.671 | 44.417 | 32.881 | 34.060 | 35.550 | 35.140 | 18.183 | 6.570 | 13.690 | 4.020 |
| Casa și conturi la bănci | 59.335 | 48.245 | 47.039 | 45.667 | 485.917 | 354.367 | 287.113 | 188.919 | 225.973 | 109.836 | 72.863 | 37.442 |
| Datorii | 32.210 | 125.999 | 78.982 | 78.541 | 111.087 | 56.819 | 56.156 | 62.297 | 66.709 | 6.299 | 4.407 | 3.212 |
| Capitaluri proprii | 252.895 | 201.128 | 222.326 | 82.358 | 508.742 | 334.538 | 270.044 | 166.099 | 183.488 | 112.999 | 86.538 | 38.291 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 6 | 5 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.01.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERVANY SECURITY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/28/2014 |
| EUID | ROONRC.J29/28/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-10 |
| Sediu social | Str. Pădurii, 41, Orş. Boldeşti-Scăeni, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. BOLDEŞTI-SCĂENI, STR. PĂDURII, NR.41 |
| Telefon | 0732934884 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| C.I.A SAFETY CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| NAFY TIRES SRL | aceeași clădire |
| BORG TRANS SRL | 61 m |
| B&B DENTLAB S.R.L. | 230 m |
| VLASUS CARS S.R.L. | 278 m |
| CENTRUL MEDICAL ADAM S.R.L. | 284 m |
| VLADY PASUS S.R.L. | 321 m |
| NIGHT STUDIO EVENTS S.R.L. | 331 m |
| ANDYUS DEEA SRL inactiv | 344 m |
| NICOV INVEST SOLUTIONS SRL inactiv | 344 m |
| CHIVEDA INDUSTRY SRL | 356 m |
| CONTA APS EXPERT CONSULTING S.R.L. | 356 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Prahova
| 1347190 | OK SERVICE CORPORATION SRL |
| 2699291 | VENUS 2000 SRL |
| 2709000 | MISS SRL |
| 3998984 | ROMAX 93 SRL |
| 4948739 | E & G COMPANY SRL |
| 5242269 | BELLA IMPEX SRL |
| 8772731 | HYBISCUS FARM SRL |
| 8925550 | MEDIAX MANAGEMENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25