MADASOR CONSULTING SRL
CUI 32676265 · J2014000063088
MADASOR CONSULTING SRL are CUI 32676265, nr. de înregistrare J2014000063088, înmatriculată pe 20.01.2014. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 282.207 lei, profit net 13.245 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 2 mii lei |
| 2024-06-07 | Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar" | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 135 lei |
| 2024-05-13 | Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Milit | Servicii de reparare si de intretinere a | 140 lei |
| 2024-04-18 | COMUNA BOD | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 2 mii lei |
| 2024-03-29 | AEROCLUBUL ROMANIEI | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 1 mii lei |
| 2024-03-27 | SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 1 mii lei |
| 2024-01-18 | PALATUL COPIILOR BRASOV | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 720 lei |
| 2024-01-05 | SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 450 lei |
| 2024-01-03 | SCOALA GIMNAZIALA HALCHIU | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 2 mii lei |
| 2023-10-16 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de inspectie a utilajelor (Rev. | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 282 mii lei · mediana 172 mii lei | 164% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 31 mii lei | 42% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4.7% · mediana 23.7% | 20% din mediană |
| Cifră pe salariat | 141 mii lei · mediana 176 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 282.207 | 274.789 | 244.152 | 206.337 | 192.382 | 182.775 | 172.307 | 159.876 | 140.942 | 122.397 | 103.994 | 75.690 |
| Venituri totale | 282.296 | 274.798 | 244.154 | 206.338 | 192.382 | 182.775 | 172.308 | 159.876 | 140.942 | 122.397 | 103.994 | 75.690 |
| Cheltuieli totale | 266.285 | 224.765 | 160.859 | 148.529 | 161.177 | 166.204 | 169.905 | 137.573 | 105.826 | 96.087 | 97.837 | 91.171 |
| Profit / pierdere brută | 16.011 | 50.033 | 83.295 | 57.809 | 31.205 | 16.571 | 2.403 | 22.303 | 35.116 | 26.310 | 6.157 | -15.481 |
| Profit / pierdere netă | 13.245 | 47.615 | 80.853 | 55.745 | 29.682 | 14.881 | 679 | 17.506 | 30.887 | 22.638 | 3.037 | -17.752 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 1.495 | 3.638 | 6.030 | 2.422 | 1.011 |
| Active circulante | 17.679 | 52.049 | 86.975 | 99.717 | 104.958 | 74.900 | 59.808 | 56.396 | 37.225 | 8.652 | 7.263 | 4.047 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 18 | — | — | 43 | — | — | — |
| Creanțe | 4.195 | 21.699 | 15.361 | 42.891 | 94.626 | 68.348 | 55.450 | 55.020 | 35.175 | 2.610 | 2.780 | 2.400 |
| Casa și conturi la bănci | 13.484 | 30.350 | 71.614 | 56.826 | 10.332 | 6.534 | 4.358 | 1.376 | 2.007 | 6.042 | 4.483 | 1.647 |
| Cheltuieli în avans | — | 299 | 299 | 299 | — | — | — | — | — | 96 | 174 | 152 |
| Datorii | 4.234 | 3.680 | 6.221 | 1.510 | 62.198 | 2.822 | 2.610 | 1.375 | 1.853 | 6.655 | 24.374 | 22.762 |
| Capitaluri proprii | 13.445 | 48.668 | 81.053 | 98.506 | 42.760 | 72.078 | 57.198 | 56.516 | 39.010 | 8.123 | -14.515 | -17.552 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MADASOR CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000063088 |
| EUID | ROONRC.J2014000063088 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-20 |
| Sediu social | Bld. Victoriei, 6, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. VICTORIEI, NR.6, BL.42, SC.C, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALONISOS DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGEL SRL | aceeași clădire |
| CABINET MEDICAL DR.MELNIC ION SRL | aceeași clădire |
| DACONMAT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAMASERV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DOM HOUSE & TRAVEL S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO EXCHANGE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXIM BANCA ROMÂNEASCĂ S.A. BUCUREȘTI SUCURSALA CENTRUL DE AFACERI BRAȘOV | aceeași clădire |
| EXIM BANCA ROMÂNEASCĂ S.A. BUCUREȘTI Sucursala Brașov Astra | aceeași clădire |
| FIRESTARTER A.D. SRL | aceeași clădire |
| IMPASTO DEMI S.R.L. | aceeași clădire |
| INSUASSIST SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25