AXILPAD S.R.L.
CUI 32679075 · J2014000050208
AXILPAD S.R.L. are CUI 32679075, nr. de înregistrare J2014000050208, înmatriculată pe 21.01.2014. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 105.997 lei, profit net 4.621 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 106 mii lei · mediana 172 mii lei | 62% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 31 mii lei | 15% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.4% · mediana 23.6% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 106 mii lei · mediana 176 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105.997 | 121.959 | 142.046 | 117.145 | 68.970 | 39.423 | 72.282 | 50.657 | 7.770 | 9.855 | 6.138 | 39.960 |
| Venituri totale | 106.779 | 121.963 | 145.175 | 118.395 | 72.789 | 42.468 | 73.337 | 50.657 | 7.770 | 9.855 | 6.164 | 39.960 |
| Cheltuieli totale | 100.718 | 101.914 | 130.772 | 110.796 | 77.805 | 50.665 | 59.823 | 18.089 | 14.426 | 4.549 | 8.540 | 34.532 |
| Profit / pierdere brută | 6.061 | 20.049 | 14.403 | 7.599 | -5.016 | -8.197 | 13.514 | 32.568 | -6.656 | 5.306 | -2.376 | 5.428 |
| Profit / pierdere netă | 4.621 | 17.226 | 12.257 | 4.271 | -6.984 | -9.342 | 11.377 | 31.051 | -6.889 | 5.010 | -2.561 | 4.228 |
| Active imobilizate | 8.328 | 4.447 | 2.206 | 4.058 | 1.012 | 1.012 | — | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Active circulante | 97.652 | 92.164 | 87.873 | 59.399 | 56.635 | 62.282 | 77.014 | 71.859 | 33.568 | 15.627 | 12.296 | 9.755 |
| Stocuri | 22.154 | 22.182 | 23.855 | 16.363 | 5.439 | 9.034 | 16.851 | 23.722 | 23.105 | 5.953 | 5.560 | 3.136 |
| Creanțe | 651 | 3.003 | 498 | 3.305 | 22.233 | 17.432 | 7.830 | 12.968 | 7.568 | 3.011 | 3.959 | 2.836 |
| Casa și conturi la bănci | 74.847 | 66.979 | 63.520 | 39.731 | 28.963 | 35.816 | 52.333 | 35.169 | 2.895 | 6.663 | 2.777 | 3.783 |
| Datorii | 42.671 | 37.923 | 48.617 | 34.253 | 32.714 | 31.377 | 35.755 | 41.922 | 34.681 | 9.852 | 11.531 | 5.377 |
| Capitaluri proprii | 63.309 | 58.688 | 41.462 | 29.204 | 24.933 | 31.917 | 41.259 | 29.987 | -1.063 | 5.825 | 815 | 4.428 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Mar 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AXILPAD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000050208 |
| EUID | ROONRC.J2014000050208 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-21 |
| Sediu social | Str. Minerului, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. MINERULUI, BL.40, SC.C, ET.1, AP.23 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADERA FANBEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AGER INTER DINAMIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX PAPER SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALIN PERFORMANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI TOTAL SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| ATTI BOOKKEEPING SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AURICA & TIBERIU S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIVA Q S.R.L. | aceeași clădire |
| BEAUTY STAR PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| BEE TEHNIC CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BETSHOP EXPRES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOCANICI ANTOANELA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (93)
Sunt 93 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08