DASINSURANCE SRL
CUI 32694008 · J39/33/2014
DASINSURANCE SRL are CUI 32694008, nr. de înregistrare J39/33/2014, înmatriculată pe 23.01.2014. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6621. În 2025: cifră de afaceri 140.763 lei, profit net 44.365 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 141 mii lei · mediana 111 mii lei | 127% din mediană |
| Profit net | 44 mii lei · mediana 23 mii lei | 196% din mediană |
| Marjă netă | 31.5% · mediana 26.9% | 117% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 140.763 | 116.584 | 111.762 | 102.053 | 72.377 | 55.224 | 58.891 | 46.432 | 42.358 | 44.501 | 44.975 | 12.546 |
| Venituri totale | 140.763 | 116.584 | 111.762 | 102.053 | 72.377 | 55.224 | 58.891 | 46.432 | 42.358 | 44.501 | 44.975 | 12.546 |
| Cheltuieli totale | 87.443 | 48.828 | 38.708 | 46.450 | 44.246 | 38.651 | 24.399 | 19.564 | 26.579 | 31.701 | 20.300 | 7.333 |
| Profit / pierdere brută | 53.320 | 67.756 | 73.054 | 55.603 | 28.131 | 16.573 | 34.492 | 26.868 | 15.779 | 12.800 | 24.675 | 5.213 |
| Profit / pierdere netă | 44.365 | 56.889 | 61.127 | 52.541 | 25.960 | 14.964 | 32.725 | 25.475 | 15.225 | 11.910 | 23.326 | 4.837 |
| Active imobilizate | 300.000 | 250.000 | 250.000 | — | — | — | — | 1.417 | 3.016 | 4.617 | 2.688 | 190 |
| Active circulante | 50.043 | 59.550 | 20.637 | 207.990 | 155.286 | 129.094 | 114.074 | 79.805 | 52.482 | 36.791 | 26.785 | 5.004 |
| Creanțe | 0 | 5.000 | 60 | 60 | — | — | — | — | 17 | 3.499 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 50.043 | 54.550 | 20.577 | 207.930 | 155.286 | 129.094 | 114.074 | 79.805 | 52.465 | 33.292 | 26.785 | 5.004 |
| Datorii | 236 | 4.109 | 2.284 | 764 | 665 | 432 | 377 | 249 | 0 | 1.135 | 1.109 | 157 |
| Capitaluri proprii | 349.807 | 305.441 | 268.353 | 207.226 | 154.621 | 128.662 | 113.697 | 80.973 | 55.498 | 40.273 | 28.364 | 5.037 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 6621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DASINSURANCE SRL |
| Nr. reg. com. | J39/33/2014 |
| EUID | ROONRC.J39/33/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-23 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, 33, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.33, BL.33, ET.2, AP.6 |
| Telefon | 0741209219 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AVANT GEORGETTE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIMAX REAL ESTATE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELENA MAX COM SRL | aceeași clădire |
| IOMEG STAR SRL | aceeași clădire |
| TERRA ALEXIS SRL | aceeași clădire |
| ADRIAN-DANIEL TOTAL S.R.L. | 22 m |
| EVVAR S.R.L. | 22 m |
| ISO SRL inactiv | 22 m |
| PRODANUB S.R.L. | 22 m |
| ROXANA IMPEX SRL | 42 m |
| VLADICARL S.R.L. | 42 m |
| G.F. TRANSIMEX SRL | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6621 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08