REAL BENEFITS SRL
CUI 32727385 · J2014001082406
REAL BENEFITS SRL are CUI 32727385, nr. de înregistrare J2014001082406, înmatriculată pe 30.01.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9623. În 2025: cifră de afaceri 116.900 lei, profit net 321 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 117 mii lei · mediana 129 mii lei | 90% din mediană |
| Profit net | 321 lei · mediana 4 mii lei | 9% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 3.6% | 8% din mediană |
| Cifră pe salariat | 117 mii lei · mediana 112 mii lei | 105% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 116.900 | 69.700 | 199.280 | 54.798 | 21.370 | 27.703 | 152.204 | 50.551 | 77.324 | 51.670 | 28.470 | 0 |
| Venituri totale | 147.038 | 69.700 | 379.280 | 54.798 | 21.370 | 31.480 | 152.204 | 54.540 | 84.524 | 54.479 | 28.470 | 0 |
| Cheltuieli totale | 145.212 | 127.910 | 272.389 | 16.647 | 7.382 | 20.854 | 79.401 | 30.590 | 67.889 | 53.896 | 24.594 | 7.137 |
| Profit / pierdere brută | 1.826 | -58.210 | 106.891 | 38.151 | 13.988 | 10.626 | 72.803 | 23.950 | 16.635 | 583 | 3.876 | -7.137 |
| Profit / pierdere netă | 321 | -58.780 | 103.553 | 37.259 | 13.771 | 10.136 | 72.021 | 23.006 | 15.863 | 65 | 3.022 | -7.137 |
| Active imobilizate | 710.199 | 763.094 | 777.400 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Active circulante | 104.320 | 798.672 | 902.781 | 183.129 | 144.915 | 127.217 | 117.642 | 75.776 | 53.688 | 33.269 | 15.565 | 663 |
| Stocuri | 50.209 | 10.483 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 47.016 | 767.042 | 898.913 | 76.848 | 56.890 | 14.082 | 26.621 | 12.735 | 3.331 | 7.902 | 9.210 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.095 | 21.147 | 3.868 | 106.281 | 88.025 | 113.135 | 91.021 | 63.041 | 50.357 | 25.367 | — | 663 |
| Datorii | 601.220 | 587.941 | 647.577 | 14.924 | 13.970 | 10.043 | 10.604 | 40.758 | 41.675 | 37.119 | 19.480 | 7.600 |
| Venituri în avans | — | 760.847 | 760.847 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 213.299 | 212.978 | 271.757 | 168.205 | 130.945 | 117.174 | 107.038 | 35.018 | 12.013 | -3.850 | -3.915 | -6.937 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Sep 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 12.03.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REAL BENEFITS SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001082406 |
| EUID | ROONRC.J2014001082406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-01-30 |
| Sediu social | Str. Herţa, 15, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR HERŢA, NR.15, BL.B29, SC.1, ET.1, AP.10 |
| Telefon | 0748477354 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMA BIOSOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANA & BEBE IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANAMARIA EXPERT HOUSE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANCUTA SI FLORI COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARY & DAVID EXIMCOM SRL | aceeași clădire |
| DORU DANI CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| EL-CONS SRL | aceeași clădire |
| EU SIB EXPERT CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| FLEISCHBASE S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORY LUK STYLE ARTIST SRL inactiv | aceeași clădire |
| ILSAT MOBILE SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| ILSAT NETWORK SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9604 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25