FLOREA DENT ESTET S.R.L.
CUI 32733336 · J20/96/2014
FLOREA DENT ESTET S.R.L. are CUI 32733336, nr. de înregistrare J20/96/2014, înmatriculată pe 03.02.2014. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2024: cifră de afaceri 19.850 lei, pierdere netă 119.317 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 20 mii lei · mediana 254 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -119 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -601.1% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 20 mii lei · mediana 162 mii lei | 12% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 19.850 | 64.900 | 122.480 | 121.640 | 82.840 | 62.400 | 27.440 | 30.500 | 17.700 | 12.300 |
| Venituri totale | 33.006 | 72.775 | 123.042 | 121.640 | 82.840 | 62.400 | 27.440 | 30.500 | 17.700 | 12.720 |
| Cheltuieli totale | 152.323 | 120.385 | 59.440 | 40.071 | 23.681 | 41.745 | 29.555 | 27.287 | 19.977 | 6.185 |
| Profit / pierdere brută | -119.317 | -47.610 | 63.602 | 81.569 | 59.159 | 20.655 | -2.115 | 3.213 | -2.277 | 6.535 |
| Profit / pierdere netă | -119.317 | -48.214 | 61.032 | 79.875 | 58.329 | 20.030 | -2.496 | 2.298 | -2.808 | 6.166 |
| Active imobilizate | 59.842 | 154.632 | 87.889 | 712 | 1.028 | 1.344 | 1.660 | 1.977 | 2.293 | — |
| Active circulante | 4.589 | 30.476 | 152.469 | 169.096 | 89.339 | 26.519 | 13.385 | 6.608 | 3.745 | 7.376 |
| Stocuri | — | — | — | — | 10.956 | 6.030 | 12.685 | 3.800 | 2.957 | — |
| Creanțe | 4.483 | 12.446 | 124 | 13 | 700 | 700 | 700 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 106 | 18.030 | 152.345 | 169.083 | 77.683 | 19.789 | — | 2.808 | 788 | 7.376 |
| Datorii | 3.430 | 1.133 | 4.794 | 8.214 | 8.648 | 4.473 | 11.685 | 2.729 | 2.480 | 1.010 |
| Venituri în avans | 5.906 | 9.563 | 12.938 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 55.095 | 174.412 | 222.626 | 161.594 | 81.719 | 23.390 | 3.360 | 5.856 | 3.558 | 6.366 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.02.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLOREA DENT ESTET S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J20/96/2014 |
| EUID | ROONRC.J20/96/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-03 |
| Sediu social | Str. Primăverii, 2A, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. PRIMĂVERII, NR.2A |
| Telefon | 0754609100 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DECORMAR ONE SRL inactiv | 21 m |
| COROLA DECO SRL | 33 m |
| MEDITAȚII-DREPT S.R.L. | 48 m |
| DAVID & ANA LKW S.R.L. | 53 m |
| FLORYDEY EXPRES TRANS S.R.L. inactiv | 53 m |
| MELEAGURILE DACICE CONCEPT S.R.L. inactiv | 105 m |
| PROSPERITATE & ABUNDENŢĂ S.R.L. | 105 m |
| ŢINUTURILE PRIMĂVERII CONCEPT S.R.L. | 105 m |
| DANI IDEAL INVEST S.R.L. | 115 m |
| IDEAL AUTO IMPORT S.R.L. | 115 m |
| CLAUDIA VIO COM SRL | 119 m |
| DANLE ASIG CONSULT SRL | 119 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
| 2111340 | TEHNIC DENTAR SRL |
| 2125973 | TEHNOMED SRL |
| 5452848 | STOMECODENT SRL |
| 5529569 | OPTODIA SRL |
| 10367072 | OSTEOPHARM SRL |
| 16278594 | FILTROPTIC SRL |
| 16743168 | TEHNO IDENTIC SRL |
| 16847690 | VICTORIA DENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25