IMBRELA RISK MANAGEMENT SRL
CUI 32743151 · J2014001259402
IMBRELA RISK MANAGEMENT SRL are CUI 32743151, nr. de înregistrare J2014001259402, înmatriculată pe 04.02.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4618. În 2025: cifră de afaceri 195.464 lei, profit net 104.306 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 195 mii lei · mediana 199 mii lei | 98% din mediană |
| Profit net | 104 mii lei · mediana 3 mii lei | de 37× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 53.4% · mediana 1.6% | de 33× mediana |
| Cifră pe salariat | 195 mii lei · mediana 224 mii lei | 87% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 195.464 | 143.841 | 127.557 | 110.943 | 117.616 | 123.815 | 95.737 | 63.278 | 18.245 | 21.088 | 24.706 | 80.870 |
| Venituri totale | 195.464 | 143.841 | 127.557 | 110.943 | 117.616 | 123.815 | 95.737 | 63.278 | 18.245 | 21.088 | 24.706 | 80.938 |
| Cheltuieli totale | 89.433 | 82.946 | 73.761 | 54.626 | 14.128 | 6.106 | 7.286 | 9.998 | 1.188 | 4.067 | 13.128 | 23.464 |
| Profit / pierdere brută | 106.031 | 60.895 | 53.796 | 56.317 | 103.488 | 117.709 | 88.451 | 53.280 | 17.057 | 17.021 | 11.578 | 57.474 |
| Profit / pierdere netă | 104.306 | 59.630 | 52.673 | 55.373 | 101.140 | 113.994 | 85.578 | 51.382 | 16.510 | 16.388 | 10.837 | 55.048 |
| Active imobilizate | 13.998 | 32.663 | 51.327 | 69.992 | — | 538 | 1.075 | 1.613 | 2.151 | 2.688 | 3.226 | 0 |
| Active circulante | 704.118 | 579.955 | 513.649 | 453.239 | 438.899 | 368.759 | 247.047 | 165.744 | 100.425 | 84.839 | 65.643 | 60.673 |
| Creanțe | 698.276 | 574.982 | 504.546 | 448.965 | 432.815 | 359.014 | 245.277 | 157.712 | 100.364 | 84.814 | 65.328 | 10.062 |
| Casa și conturi la bănci | 5.842 | 4.973 | 9.103 | 4.274 | 6.084 | 9.745 | 1.770 | 8.032 | 61 | 25 | 315 | 50.611 |
| Cheltuieli în avans | 2.278 | 818 | 36 | 284 | 311 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 18.466 | 15.852 | 27.058 | 38.233 | 9.301 | 12.107 | 12.180 | 16.993 | 3.593 | 5.054 | 2.784 | 5.425 |
| Capitaluri proprii | 701.928 | 597.584 | 537.954 | 485.282 | 429.909 | 357.190 | 235.942 | 150.364 | 98.983 | 82.473 | 66.085 | 55.248 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 31.01.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4618 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMBRELA RISK MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001259402 |
| EUID | ROONRC.J2014001259402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-04 |
| Sediu social | Str. Crinului, 90A, CAMERA 1. PARTER, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CRINULUI, NR.90A, CAMERA 1. PARTER, AP.1 |
| Telefon | 0722341461 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DINO PARK INVEST SRL | aceeași clădire |
| ELYSSEE WORK SRL inactiv | aceeași clădire |
| M.V. ANTREPRIZA IN CONSTRUCTII SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX POPA CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BININ TUK S.R.L. | aceeași clădire |
| BIRO-SEMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BSP CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CEOBANU IT CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONSTANTIN'S BRAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREATIVE ST-ART DESIGN SRL | aceeași clădire |
| EYEBLINK MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEDIA CREATIVE PARTNER S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4618 | 2022 – 2025 |
| 7022 | 2021 |
| 6311 | 2014 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 26721981 | MARCU IULIA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 30498471 | ABRUDAN ALEXANDRU-IULIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 35669203 | WOODIFY SHOP SRL-D |
| 40049437 | IORDAN CRISTINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-21 · ONRC: 2026-10-25