COMFORT DYOPTIK SRL
CUI 32759638 · J12/379/2014
COMFORT DYOPTIK SRL are CUI 32759638, nr. de înregistrare J12/379/2014, înmatriculată pe 07.02.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4778. În 2025: cifră de afaceri 29.964 lei, profit net 1.265 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 199 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 3 mii lei | 45% din mediană |
| Marjă netă | 4.2% · mediana 1.6% | 263% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.964 | 94.866 | 95.496 | 87.972 | 65.482 | 45.435 | 55.904 | 66.924 | 82.218 | 59.378 | 56.084 | 9.686 |
| Venituri totale | 29.964 | 94.866 | 95.496 | 87.972 | 65.482 | 47.871 | 58.104 | 66.924 | 82.218 | 59.378 | 56.084 | 9.686 |
| Cheltuieli totale | 28.472 | 73.235 | 73.506 | 90.230 | 49.821 | 48.855 | 58.084 | 57.431 | 69.951 | 70.962 | 68.428 | 13.877 |
| Profit / pierdere brută | 1.492 | 21.631 | 21.990 | -2.258 | 15.661 | -984 | 20 | 9.493 | 12.267 | -11.584 | -12.344 | -4.191 |
| Profit / pierdere netă | 1.265 | 19.491 | 18.542 | -4.014 | 14.683 | -1.422 | -1.669 | 7.479 | 10.913 | -12.180 | -14.060 | -4.482 |
| Active imobilizate | 0 | 187 | 669 | 2.104 | 5.714 | 9.325 | 9.883 | 13.011 | 16.139 | 19.268 | 22.396 | 6.255 |
| Active circulante | 124.793 | 114.916 | 91.876 | 70.647 | 68.853 | 43.592 | 42.954 | 40.104 | 25.650 | 23.020 | 20.988 | 18.547 |
| Stocuri | 41.810 | 44.451 | 53.262 | 60.822 | 52.071 | 38.713 | 36.185 | 26.855 | 22.901 | 18.468 | 18.680 | 13.068 |
| Creanțe | 30.516 | 28.934 | 27.110 | 699 | 531 | 346 | 117 | 339 | 106 | 236 | 153 | 4.228 |
| Casa și conturi la bănci | 52.467 | 41.531 | 11.504 | 9.126 | 16.251 | 4.533 | 6.652 | 12.910 | 2.643 | 4.316 | 2.155 | 1.251 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 24 | — | — | — | — | 3.670 |
| Datorii | 89.563 | 81.138 | 78.071 | 76.819 | 74.621 | 67.654 | 66.175 | 65.246 | 61.399 | 72.810 | 61.726 | 32.954 |
| Capitaluri proprii | 35.230 | 33.965 | 14.474 | -4.068 | -54 | -14.737 | -13.314 | -12.131 | -19.610 | -30.522 | -18.342 | -4.482 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.02.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4778 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMFORT DYOPTIK SRL |
| Nr. reg. com. | J12/379/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/379/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-07 |
| Sediu social | Str. Victor Felea, 6, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VICTOR FELEA, NR.6, AP.10 |
| Telefon | 0745606029 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LUMEA MINIATURILOR S.R.L. | 15 m |
| PLANETARIU MOBIL S.R.L. | 15 m |
| SCIENCE AND ILLUSION MUSEUM S.R.L. | 15 m |
| ACCESS-SENTRY S.R.L. | 17 m |
| B & B DISTRIBUTION SRL | 17 m |
| BLUE CAR STUDIO S.R.L. | 17 m |
| MIADEF SMART S.R.L. | 17 m |
| ANADI FAST TAXI S.R.L. | 22 m |
| CORA CONSULTING SRL inactiv | 24 m |
| DAVILUX PREST SRL | 24 m |
| MIXAMINE S.R.L. | 24 m |
| DRAGAN DBF S.R.L. | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4778 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25