STARMED CLINIC S.R.L.
CUI 3276710 · J05/356/1993
STARMED CLINIC S.R.L. are CUI 3276710, nr. de înregistrare J05/356/1993, înmatriculată pe 01.02.1993. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2022: cifră de afaceri 2.600 lei, pierdere netă 3.101 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -5 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 2.600 | 3.770 | 2.560 | 8.765 | 14.099 | 15.665 | 28.177 | 48.030 | 55.605 | 47.490 | 49.665 | 50.950 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 2.600 | 3.770 | 2.560 | 8.765 | 14.099 | 15.665 | 28.177 | 48.030 | 57.249 | 47.490 | 49.665 | 51.001 |
| Cheltuieli totale | 4.710 | 3.106 | 4.167 | 5.623 | 5.866 | 3.788 | 4.947 | 7.791 | 7.947 | 11.185 | 19.973 | 20.892 | 18.254 | 23.797 | 23.102 |
| Profit / pierdere brută | -4.710 | -3.106 | -4.167 | -3.023 | -2.096 | -1.228 | 3.818 | 6.308 | 7.718 | 16.992 | 28.057 | 36.357 | 29.236 | 25.868 | 27.899 |
| Profit / pierdere netă | -4.710 | -3.106 | -4.167 | -3.101 | -2.208 | -1.301 | 3.555 | 5.885 | 7.248 | 16.147 | 26.617 | 34.639 | 27.811 | 24.378 | 26.369 |
| Active imobilizate | — | — | — | 381 | 838 | 1.445 | 2.203 | 3.394 | 4.802 | 6.210 | 7.618 | 5.992 | 2.259 | 2.560 | 6.611 |
| Active circulante | 18.769 | 20.419 | 21.787 | 24.093 | 26.561 | 28.161 | 25.284 | 21.143 | 21.953 | 13.121 | 78.381 | 68.599 | 96.592 | 78.057 | 48.808 |
| Stocuri | 3.607 | 3.607 | 3.607 | 3.607 | 3.607 | 3.607 | — | — | — | — | — | 600 | — | — | — |
| Creanțe | 9.580 | 9.580 | 9.580 | 9.580 | 9.580 | 9.580 | 13.580 | 13.580 | 13.335 | 9.335 | 9.335 | 9.335 | 9.335 | 9.335 | 9.335 |
| Casa și conturi la bănci | 5.582 | 7.232 | 8.600 | 10.906 | 13.374 | 14.974 | 11.704 | 7.563 | 8.618 | 3.786 | 69.046 | 58.664 | 87.257 | 68.722 | 39.473 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 765 |
| Datorii | 31.887 | 28.827 | 27.090 | 25.609 | 25.832 | 25.831 | 15.412 | 16.016 | 3.119 | 2.944 | 1.629 | 1.213 | 859 | 936 | 882 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.000 | — | — |
| Capitaluri proprii | -13.118 | -8.408 | -5.303 | -1.135 | 1.567 | 3.775 | 12.075 | 8.521 | 23.636 | 16.387 | 84.370 | 73.378 | 94.992 | 79.681 | 55.302 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.02.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STARMED CLINIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J05/356/1993 |
| EUID | ROONRC.J05/356/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-01 |
| Sediu social | Str. Iasomiei, 7, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. IASOMIEI, NR.7 |
| Telefon | 0359413445 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONSEDIT SRL | aceeași clădire |
| LA VOIX SRL | 31 m |
| FIDELITAS COM SRL | 33 m |
| VEST CONSTRUCT CARGO S.R.L. | 33 m |
| REI COM IMPEX SRL | 48 m |
| INNOCAD DENTAL S.R.L. | 166 m |
| SPV BEGONIA S.R.L. | 166 m |
| STAY COOL S.R.L. | 166 m |
| MURGISTER LOGISTIC S.R.L. inactiv | 170 m |
| IRIS EYES SRL-D inactiv | 181 m |
| BLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L. | 184 m |
| MEDICAL - LAW S.R.L. | 191 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bihor
| 48548 | SESAM SERV SRL |
| 63971 | AVRONA SRL |
| 77802 | CENTRUL MEDICAL BETHESDA SRL |
| 2396220 | PRANA SERV SRL |
| 9711570 | FREUDMED SRL |
| 13326000 | MEDICASON SRL |
| 13672577 | SILVIA SAN SRL |
| 13704148 | DR. SLUSAR DAOMED SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08