RENIMED S.R.L.
CUI 32785688 · J2014000133334
RENIMED S.R.L. are CUI 32785688, nr. de înregistrare J2014000133334, înmatriculată pe 13.02.2014. Sediul social e în Oraş Vicovu de Sus, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.146.481 lei, profit net 701.599 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 220 mii lei | 522% din mediană |
| Profit net | 702 mii lei · mediana 40 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 61.2% · mediana 22.2% | 276% din mediană |
| Cifră pe salariat | 287 mii lei · mediana 202 mii lei | 142% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.146.481 | 1.164.020 | 891.282 | 304.425 | 287.159 | 227.848 | 168.390 | 158.408 | 112.295 | 55.968 |
| Venituri totale | 1.149.424 | 1.164.130 | 891.892 | 304.875 | 287.159 | 227.848 | 168.390 | 158.408 | 112.296 | 55.968 |
| Cheltuieli totale | 417.529 | 382.422 | 294.168 | 100.331 | 92.256 | 93.411 | 65.519 | 41.031 | 37.842 | 18.694 |
| Profit / pierdere brută | 731.895 | 781.708 | 597.724 | 204.544 | 194.903 | 134.437 | 102.871 | 117.377 | 74.454 | 37.274 |
| Profit / pierdere netă | 701.599 | 750.975 | 588.988 | 201.293 | 192.032 | 132.159 | 101.186 | 115.722 | 71.082 | 35.600 |
| Active imobilizate | 286.306 | 245.877 | 216.069 | 26.744 | 39.744 | 52.743 | 65.742 | 745 | — | 139 |
| Active circulante | 526.911 | 634.564 | 590.688 | 569.165 | 451.542 | 275.120 | 140.773 | 229.881 | 122.184 | 38.173 |
| Stocuri | — | 10.109 | 5.315 | 1.728 | 3.977 | 1.614 | 1.621 | 1.614 | 1.614 | 345 |
| Creanțe | 514.761 | 596.897 | 568.946 | 11.342 | 29.107 | 20.402 | 14.115 | 10.742 | 931 | 8.070 |
| Casa și conturi la bănci | 12.150 | 27.558 | 16.427 | 556.095 | 418.458 | 253.104 | 125.037 | 217.525 | 119.639 | 29.758 |
| Datorii | 71.051 | 112.077 | 217.568 | 59.208 | 54.208 | 60.018 | 70.829 | 8.021 | 15.301 | 2.512 |
| Capitaluri proprii | 742.166 | 768.364 | 589.189 | 536.701 | 437.078 | 267.845 | 135.686 | 222.605 | 106.883 | 35.800 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.02.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RENIMED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/133/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014000133334 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-13 |
| Sediu social | Str. Calea Cernăuţi, 155, Orş. Vicovu de Sus, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, ORŞ. VICOVU DE SUS, STR. CALEA CERNĂUŢI, NR.155 |
| Telefon | 0749663266 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VIOVAS SRL | 64 m |
| ANEMMA GLOW S.R.L. | 148 m |
| SIESE M GROUP S.R.L. | 201 m |
| VICOV CONSTRUCT MFMG S.R.L. | 201 m |
| ELV SCARPE S.R.L. | 205 m |
| GYM STAR BUCOVINA S.R.L. | 274 m |
| ROM ARMWRESTLING LEAGUE S.R.L. | 285 m |
| ROMPEISAJ SRL | 285 m |
| ACTIV POINT S.R.L. inactiv | 300 m |
| TEHNOACTIV SRL | 300 m |
| TEHNOINSTAL SRL | 300 m |
| WEG LOGISTIC S.R.L. | 361 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8622 | 2019 – 2025 |
| 8623 | 2018 |
| 8622 | 2014 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Suceava
| 713284 | MPO SRL |
| 4326132 | GLAUCOS MEDICAL SRL |
| 4840620 | U 2 SERV COM SRL |
| 8917808 | ECOMED SRL |
| 12194881 | OPTI BIOMEDIC SRL |
| 13620403 | NOBILPLUS SRL |
| 14622674 | MEDICAL TEST SRL |
| 15401973 | CRISELIS-MED SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08