CAMIST CONS S.R.L.
CUI 32786152 · J2014000049217
CAMIST CONS S.R.L. are CUI 32786152, nr. de înregistrare J2014000049217, înmatriculată pe 13.02.2014. Sediul social e în Sat Horia, Comuna Axintele, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4324. În 2025: cifră de afaceri 413.773 lei, profit net 197.749 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 414 mii lei · mediana 221 mii lei | 187% din mediană |
| Profit net | 198 mii lei · mediana 19 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 47.8% · mediana 9.3% | 514% din mediană |
| Cifră pe salariat | 414 mii lei · mediana 141 mii lei | 293% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 413.773 | 222.850 | 161.410 | 214.342 | 47.350 | 30.150 | 39.058 | 39.058 | 212.893 | — | 88.335 | 38.535 |
| Venituri totale | 413.773 | 222.850 | 161.437 | 215.355 | 47.350 | 30.150 | 39.058 | 39.058 | 212.893 | 0 | 88.375 | 38.535 |
| Cheltuieli totale | 208.103 | 104.250 | 117.362 | 39.413 | 36.831 | 46.477 | 11.512 | 11.512 | 65.579 | 4.973 | 47.071 | 36.213 |
| Profit / pierdere brută | 205.670 | 118.600 | 44.075 | 175.942 | 10.519 | -16.327 | 27.546 | 27.546 | 147.314 | -4.973 | 41.304 | 2.322 |
| Profit / pierdere netă | 197.749 | 116.417 | 41.879 | 174.754 | 10.090 | -16.629 | 26.675 | 26.675 | 141.423 | -4.973 | 38.653 | 1.166 |
| Active imobilizate | 5.683 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 248.773 | 239.736 | 495.042 | 425.957 | 182.901 | 163.910 | 225.517 | 225.517 | 189.719 | 40.491 | 43.479 | 25.976 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 23.026 |
| Creanțe | 248.746 | 217.189 | 92.895 | 98.945 | 86.265 | 58.815 | 28.665 | 28.665 | 28.565 | 2.153 | 2.153 | 2.654 |
| Casa și conturi la bănci | 27 | 22.547 | 402.147 | 327.012 | 96.636 | 105.095 | 196.852 | 196.852 | 161.154 | 38.338 | 41.326 | 296 |
| Cheltuieli în avans | 192 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 565 | 565 |
| Datorii | 56.659 | 123.079 | 110.830 | 83.625 | 15.323 | 6.422 | 22.372 | 22.372 | 13.250 | 5.445 | 4.025 | 25.175 |
| Capitaluri proprii | 197.989 | 116.657 | 384.212 | 342.332 | 167.578 | 157.488 | 203.145 | 203.145 | 176.469 | 35.046 | 40.019 | 1.366 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.02.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 4324 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMIST CONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000049217 |
| EUID | ROONRC.J2014000049217 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-13 |
| Sediu social | Str. Ambianţei, 52, Sat Horia Com. Axintele, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT HORIA COM. AXINTELE, STR. AMBIANŢEI, NR.52 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4321 | 2017 – 2025 |
| 4329 | 2014 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25