LUDENS SRL
CUI 32799250 · J5/263/2014
LUDENS SRL are CUI 32799250, nr. de înregistrare J5/263/2014, înmatriculată pe 17.02.2014. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8230. În 2025: cifră de afaceri 225.353 lei, profit net 29.065 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 225 mii lei · mediana 188 mii lei | 120% din mediană |
| Profit net | 29 mii lei · mediana 26 mii lei | 114% din mediană |
| Marjă netă | 12.9% · mediana 15.2% | 85% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 225.353 | 207.455 | 213.185 | 130.822 | 115.440 | 17.640 | 13.620 | 53.987 | 37.904 | 30.496 | 20.502 | 10.472 |
| Venituri totale | 281.189 | 295.531 | 430.035 | 136.221 | 121.058 | 22.528 | 29.006 | 54.025 | 37.904 | 30.496 | 20.502 | 10.472 |
| Cheltuieli totale | 242.308 | 330.108 | 372.381 | 116.244 | 49.703 | 23.661 | 41.193 | 19.030 | 20.511 | 10.370 | 3.312 | 3.006 |
| Profit / pierdere brută | 38.881 | -34.577 | 57.654 | 19.977 | 71.355 | -1.133 | -12.187 | 34.995 | 17.393 | 20.126 | 17.190 | 7.466 |
| Profit / pierdere netă | 29.065 | -34.577 | 46.728 | 16.131 | 68.573 | -1.465 | -12.563 | 33.374 | 16.255 | 19.211 | 16.574 | 7.152 |
| Active imobilizate | 202.352 | 143.369 | 274.499 | 19.442 | 32.490 | 48.026 | 38.265 | — | — | — | — | 96 |
| Active circulante | 49.030 | 72.410 | 13.765 | 57.251 | 139.117 | 54.571 | 75.832 | 72.647 | 48.401 | 40.773 | 24.149 | 7.420 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 231 | 231 | 231 | — | — |
| Creanțe | 43.872 | 69.076 | 4.134 | 1.379 | 1.300 | 800 | — | — | 476 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.158 | 3.334 | 9.631 | 55.872 | 137.817 | 53.771 | 75.832 | 72.416 | 47.694 | 40.542 | 24.149 | 7.420 |
| Cheltuieli în avans | 2.049 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 192.402 | 180.863 | 215.817 | 47.380 | 55.426 | 24.108 | 29.256 | 381 | 1.509 | 136 | 223 | 164 |
| Venituri în avans | 246 | 3.198 | 6.151 | 9.745 | 14.633 | 20.251 | 25.138 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 60.783 | 31.718 | 66.296 | 19.568 | 101.548 | 58.238 | 59.703 | 72.266 | 46.892 | 40.637 | 23.926 | 7.352 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.02.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 8230 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUDENS SRL |
| Nr. reg. com. | J05/263/2014 |
| EUID | ROONRC.J5/263/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-17 |
| Sediu social | Str. George Emil Palade, 31, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GEORGE EMIL PALADE, NR.31 |
| Telefon | 0725970848 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BECHTOLD SRL | aceeași clădire |
| HERMANEWSKI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LEMEBI COM SRL inactiv | 36 m |
| SMASH SRL | 39 m |
| LIMTEX PRODUCTION S.R.L. | 41 m |
| CABINET PSIHIATRIE DR MIRCEA LAURA S.R.L. | 50 m |
| BRAND MAKER DESIGN S.R.L. | 54 m |
| CENTRUL DE CONSILIERE SI PSIHOTERAPIE PROVITA S.R.L. | 55 m |
| MARMOGRAN PLUS SRL | 60 m |
| BUSINESS MEDIA CABLE SRL inactiv | 61 m |
| LIU ZI YUN S.R.L. | 62 m |
| LONG MA SRL | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8230 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25