OFTAMED CENTER S.R.L.
CUI 32824167 · J2019001168271
OFTAMED CENTER S.R.L. are CUI 32824167, nr. de înregistrare J2019001168271, înmatriculată pe 17.10.2019. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.044.002 lei, profit net 615.671 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 220 mii lei | 475% din mediană |
| Profit net | 616 mii lei · mediana 40 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 59% · mediana 22.2% | 266% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,0 mil lei · mediana 202 mii lei | 517% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.044.002 | 725.951 | 739.808 | 597.514 | 369.064 | 451.588 | 234.030 | 239.650 | 223.000 | 188.000 |
| Venituri totale | 1.164.612 | 726.511 | 740.223 | 597.514 | 369.109 | 451.786 | 234.030 | 239.650 | 223.000 | 188.000 |
| Cheltuieli totale | 514.702 | 364.588 | 367.027 | 254.745 | 219.445 | 244.169 | 167.016 | 111.440 | 62.280 | 63.918 |
| Profit / pierdere brută | 649.910 | 361.923 | 373.196 | 342.769 | 149.664 | 207.617 | 67.014 | 128.210 | 160.720 | 124.082 |
| Profit / pierdere netă | 615.671 | 342.743 | 366.904 | 327.561 | 139.742 | 195.175 | 59.993 | 121.021 | 154.000 | 118.442 |
| Active imobilizate | 1.560.041 | 154.331 | 122.054 | 125.789 | 131.046 | 120.862 | 140.234 | 148.259 | 155.615 | 159.140 |
| Active circulante | 457.922 | 643.471 | 327.406 | 482.689 | 300.448 | 483.807 | 197.471 | 254.564 | 103.701 | 651 |
| Stocuri | 82.259 | 11.342 | 63.965 | 53.993 | 79.958 | 63.580 | 65.459 | 36.888 | 0 | 0 |
| Creanțe | 331.965 | 72.171 | 0 | 335.627 | 16.077 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 43.698 | 559.958 | 263.441 | 93.069 | 204.413 | 420.227 | 132.012 | 217.676 | 103.701 | 651 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 63 |
| Datorii | 1.401.812 | 43.541 | 37.942 | 280.617 | 273.434 | 406.588 | 266.021 | 283.463 | 105.076 | 44.120 |
| Capitaluri proprii | 616.151 | 754.261 | 411.518 | 327.861 | 158.060 | 198.081 | 71.684 | 119.360 | 154.240 | 115.734 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 0 | — | — | — | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OFTAMED CENTER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019001168271 |
| EUID | ROONRC.J2019001168271 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-17 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 1, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI EMINESCU, NR.1, BL.D2, SC.B, ET.5, AP.60 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANSOR BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APED CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CENTRU MEDICAL POPÂRLAN SRL | aceeași clădire |
| CONSTRUCT IMPRESA SRL | aceeași clădire |
| DD AUDIT EXPERT SRL | aceeași clădire |
| EMITOUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| INSTAL UNGUREANU SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTELLIGENCE BRAIN S.R.L. | aceeași clădire |
| MAKE INT GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| NUOVO MEDIA LOGISTICS SRL | aceeași clădire |
| POPIRLAN SRL | aceeași clădire |
| PROVICON SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Neamţ
| 2055487 | SANTE DR.BUBURUZAN SNC |
| 2062751 | GENIFAM SRL |
| 2616512 | GISAN SERV SRL |
| 6883245 | CORDISAN SRL |
| 8043953 | CENTRUL MEDICAL MICROMEDICA SRL |
| 8697125 | PRESTOMED SRL |
| 10723463 | ERM SRL |
| 13497506 | CARDIOR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08