MEDEXP PAŞCA SRL
CUI 32828835 · J2014000076318
MEDEXP PAŞCA SRL are CUI 32828835, nr. de înregistrare J2014000076318, înmatriculată pe 24.02.2014. Sediul social e în Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 40.500 lei, profit net 8.426 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mii lei · mediana 220 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 40 mii lei | 21% din mediană |
| Marjă netă | 20.8% · mediana 22.2% | 94% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40.500 | 43.900 | 92.300 | 20.700 | 0 | — | — | — | — | — | — | 8.120 |
| Venituri totale | 40.500 | 43.900 | 92.800 | 20.700 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8.121 |
| Cheltuieli totale | 30.507 | 45.241 | 74.375 | 7.494 | — | — | — | — | — | 75 | 714 | 9.130 |
| Profit / pierdere brută | 9.993 | -1.341 | 18.425 | 13.206 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | -75 | -714 | -1.009 |
| Profit / pierdere netă | 8.426 | -1.341 | 15.536 | 12.585 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | -75 | -714 | -1.253 |
| Active imobilizate | 41.883 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.238 | 5.655 | 3.921 | 11.420 | — | — | — | — | — | — | 1.277 | 2.390 |
| Stocuri | 79 | — | 3.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 1.303 | 523 | 500 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.159 | 4.352 | 398 | 10.920 | — | — | — | — | — | — | 1.277 | 2.390 |
| Datorii | 35.836 | 6.796 | 3.721 | 676 | 1.841 | — | 1.841 | 1.841 | 1.841 | 1.841 | 3.044 | 3.443 |
| Capitaluri proprii | 7.285 | -1.141 | 200 | 10.744 | -1.841 | — | -1.841 | -1.841 | -1.841 | -1.841 | -1.767 | -1.053 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.02.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEDEXP PAŞCA SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000076318 |
| EUID | ROONRC.J2014000076318 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-02-24 |
| Sediu social | Str. Teiului, 2A, Orş. Şimleu Silvaniei, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. TEIULUI, NR.2A |
| Telefon | 0745315043 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ZELLER COM SRL | aceeași clădire |
| AKASHA DIGITAL S.R.L. | 143 m |
| BLANKO BOUTIQUE SRL-D | 143 m |
| FORTIS BEAUTY & STYLE S.R.L. inactiv | 143 m |
| FORTISACADEMY S.R.L. | 143 m |
| FORTIŞ Y&G LUXMORE S.R.L. | 143 m |
| HEAD SHINE S.R.L. | 143 m |
| IF NEDROM TRADE SRL inactiv | 143 m |
| INTERDEAL MARKETS COMPANY S.R.L. | 143 m |
| LEO-CONTA S.R.L. | 143 m |
| MARVOIDAN SRL | 143 m |
| NOMAD TRANS SRL | 143 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8622 | 2022 – 2025 |
| 8621 | 2014 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25