PIATRA HR SRL
CUI 32870872 · J27/141/2014
PIATRA HR SRL are CUI 32870872, nr. de înregistrare J27/141/2014, înmatriculată pe 04.03.2014. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 182.339 lei, profit net 11.617 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 182 mii lei · mediana 172 mii lei | 106% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 31 mii lei | 37% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 6.4% · mediana 23.7% | 27% din mediană |
| Cifră pe salariat | 91 mii lei · mediana 176 mii lei | 52% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 182.339 | 164.175 | 299.821 | 248.130 | 263.270 | 225.231 | 201.506 | 202.828 | 140.563 | 195.146 | 205.173 | 80.837 |
| Venituri totale | 182.342 | 164.175 | 299.821 | 248.130 | 263.270 | 225.231 | 201.506 | 202.828 | 140.563 | 240.246 | 205.173 | 80.837 |
| Cheltuieli totale | 166.585 | 158.348 | 78.009 | 173.778 | 160.675 | 83.119 | 54.598 | 58.883 | 54.024 | 171.177 | 26.057 | 1.747 |
| Profit / pierdere brută | 15.757 | 5.827 | 221.812 | 74.352 | 102.595 | 142.112 | 146.908 | 143.945 | 86.539 | 69.069 | 179.116 | 79.090 |
| Profit / pierdere netă | 11.617 | 4.518 | 219.324 | 72.243 | 100.103 | 140.027 | 144.893 | 141.916 | 85.133 | 66.666 | 172.961 | 76.664 |
| Active imobilizate | 0 | 13.256 | 30.931 | 48.606 | 66.281 | 0 | — | 653 | 2.219 | 50 | 106.780 | 454 |
| Active circulante | 70.688 | 73.852 | 192.871 | 72.075 | 92.321 | 150.839 | 148.269 | 270.376 | 124.593 | 74.684 | 136.405 | 78.327 |
| Creanțe | 63.618 | 39.168 | 155.644 | 48.746 | 43.219 | 36.921 | 30.911 | 39.037 | 44.959 | 41.739 | 15.807 | 52.067 |
| Casa și conturi la bănci | 7.070 | 34.684 | 37.227 | 23.329 | 49.102 | 113.918 | 117.358 | 231.339 | 79.634 | 32.945 | 120.598 | 26.260 |
| Datorii | 58.831 | 11.491 | 4.236 | 29.253 | 58.297 | 10.610 | 3.176 | 8.052 | 5.751 | 4.069 | 28.666 | 1.917 |
| Capitaluri proprii | 11.857 | 75.617 | 219.566 | 91.428 | 100.305 | 140.229 | 145.093 | 262.977 | 121.061 | 70.665 | 214.519 | 76.864 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PIATRA HR SRL |
| Nr. reg. com. | J27/141/2014 |
| EUID | ROONRC.J27/141/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-04 |
| Sediu social | Str. Traian, 80, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. TRAIAN, NR.80, BL.H3, SC.A, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0766595964 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (6)
| 6920 | 2023 – 2025 |
| 7022 | 2022 |
| 6920 | 2021 |
| 7022 | 2020 |
| 6920 | 2019 |
| 7022 | 2014 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Neamţ
| 2004742 | COMEROL SRL |
| 2006867 | ASIST CONSULTING SRL |
| 2043342 | KARMA SRL |
| 2049485 | INCONT SRL |
| 2065510 | APRODU CONTAB SRL |
| 2652493 | GLOBUS PREST SRL |
| 2864402 | CONTAB SRL |
| 3224703 | ANDANI COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25