EMYLET SERV SRL
CUI 32906151 · J12/885/2014
EMYLET SERV SRL are CUI 32906151, nr. de înregistrare J12/885/2014, înmatriculată pe 11.03.2014. Sediul social e în Municipiul Dej, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 221.966 lei, pierdere netă 32.841 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 222 mii lei · mediana 221 mii lei | 100% din mediană |
| Profit net | -33 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -14.8% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 55 mii lei · mediana 141 mii lei | 39% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 221.966 | 379.572 | 298.530 | 299.744 | 259.672 | 286.497 | 261.192 | 192.895 | 197.540 | 172.579 | 215.329 | 100.719 |
| Venituri totale | 243.097 | 385.443 | 298.531 | 299.744 | 259.672 | 294.189 | 261.193 | 192.895 | 197.540 | 172.579 | 215.329 | 100.719 |
| Cheltuieli totale | 275.938 | 357.582 | 275.139 | 211.333 | 165.282 | 155.848 | 154.679 | 131.203 | 97.228 | 85.545 | 113.457 | 35.021 |
| Profit / pierdere brută | -32.841 | 27.861 | 23.392 | 88.411 | 94.390 | 138.341 | 106.514 | 61.692 | 100.312 | 87.034 | 101.872 | 65.698 |
| Profit / pierdere netă | -32.841 | 24.072 | 20.453 | 85.663 | 94.390 | 135.910 | 104.306 | 59.762 | 98.336 | 85.308 | 94.499 | 62.677 |
| Active imobilizate | 46.500 | 62.000 | — | — | 1.054 | 7.543 | 14.852 | 22.161 | — | 58 | 292 | 525 |
| Active circulante | 29.882 | 31.758 | 36.165 | 106.069 | 241.640 | 199.524 | 100.313 | 45.282 | 104.344 | 89.344 | 101.924 | 66.854 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 34 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 6.046 | 12.046 | 1.215 | 4.420 | 2.400 | 12.256 | 3.275 | 1.190 | 7.580 | 130 | 130 | 3.736 |
| Casa și conturi la bănci | 23.836 | 19.712 | 34.950 | 101.649 | 239.240 | 187.234 | 97.038 | 44.092 | 96.764 | 89.214 | 101.794 | 63.118 |
| Datorii | 64.459 | 48.993 | 15.472 | 20.166 | 12.154 | 70.917 | 10.619 | 7.441 | 5.768 | 3.894 | 7.517 | 4.502 |
| Capitaluri proprii | 11.923 | 44.765 | 20.693 | 85.903 | 230.540 | 136.150 | 104.546 | 60.002 | 98.576 | 85.508 | 94.699 | 62.877 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.03.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dej |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMYLET SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J12/885/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/885/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-11 |
| Sediu social | Str. Prunilor, 6, Mun. Dej, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. PRUNILOR, NR.6 |
| Telefon | 0752217445 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EMYLET EXIM SRL | aceeași clădire |
| DECORATIVE DGI S.R.L. | 34 m |
| ANDRAMIR CONSTRUCT S.R.L. | 49 m |
| CATATRANSEXPEDITII S.R.L. | 59 m |
| VRAC SHOP SRL inactiv | 82 m |
| DORIADA PROMPT SERVICE SRL | 91 m |
| DANVAS TGG SRL inactiv | 94 m |
| CF PART SOLUTION S.R.L. | 96 m |
| HAVEN GARDEN SRL | 118 m |
| DPG ECOSUNNY S.R.L. | 120 m |
| AUTOMOBILE GXP S.R.L. | 125 m |
| BRIMUR SRL | 125 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25