TECHYOUSE S.R.L.
CUI 32930516 · J12/988/2014
TECHYOUSE S.R.L. are CUI 32930516, nr. de înregistrare J12/988/2014, înmatriculată pe 17.03.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 171.738 lei, pierdere netă 16.790 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 172 mii lei · mediana 158 mii lei | 108% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -9.8% · mediana 36.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 172 mii lei · mediana 221 mii lei | 78% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 171.738 | 296.075 | 315.247 | 250.016 | 192.191 | 198.283 | 190.429 | 196.881 | 104.121 | 84.714 | 63.449 | 45.938 |
| Venituri totale | 221.930 | 296.097 | 315.248 | 250.370 | 196.662 | 198.283 | 190.600 | 196.881 | 104.121 | 84.714 | 63.449 | 45.938 |
| Cheltuieli totale | 232.075 | 110.550 | 144.879 | 112.354 | 43.751 | 48.414 | 53.709 | 89.194 | 42.918 | 43.529 | 56.572 | 38.427 |
| Profit / pierdere brută | -10.145 | 185.547 | 170.369 | 138.016 | 152.911 | 149.869 | 136.891 | 107.687 | 61.203 | 41.185 | 6.877 | 7.511 |
| Profit / pierdere netă | -16.790 | 177.996 | 167.279 | 135.641 | 151.181 | 147.981 | 134.984 | 105.127 | 58.079 | 38.643 | 4.974 | 6.133 |
| Active imobilizate | 142.291 | 111.434 | 108.479 | — | 2.001 | 4.793 | 138 | 1.788 | — | — | 9 | 7 |
| Active circulante | 651 | 122.338 | 152.028 | 179.636 | 204.098 | 154.839 | 141.592 | 166.868 | 98.106 | 39.708 | 7.904 | 6.796 |
| Creanțe | 483 | 110.000 | 144.784 | 154.815 | 172.172 | 108.961 | 11.953 | 109.040 | 8.682 | 5.619 | — | 4.000 |
| Casa și conturi la bănci | 168 | 12.338 | 7.244 | 24.821 | 31.926 | 45.878 | 129.639 | 57.828 | 89.424 | 34.089 | 7.904 | 2.796 |
| Cheltuieli în avans | 30.879 | 9.819 | 16.157 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 189.592 | 65.072 | 109.141 | 41.593 | 3.697 | 11.411 | 6.506 | 9.395 | 1.077 | 758 | 606 | 470 |
| Capitaluri proprii | -15.771 | 178.519 | 167.523 | 138.043 | 202.402 | 148.221 | 135.224 | 159.261 | 97.029 | 38.950 | 7.307 | 6.333 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TECHYOUSE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/988/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/988/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-17 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Titulescu, 36, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. NICOLAE TITULESCU, NR.36, BL.P17, SC.1, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALROCO IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ANMA 3 S.R.L. | aceeași clădire |
| BRICIU ON TOP S.R.L. | aceeași clădire |
| CLS TEAM DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSULTANTIDEBRAND S.R.L. | aceeași clădire |
| DISENGAGE SRL | aceeași clădire |
| GRUP TELECOM SRL | aceeași clădire |
| INTERACTIVE DSG SRL | aceeași clădire |
| ISABELATEODOR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| L&S KNITWEAR AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| MAC TOPO INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| SETCO SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25