EASY NETWORK SOLUTIONS S.R.L.
CUI 32962267 · J52/158/2014
EASY NETWORK SOLUTIONS S.R.L. are CUI 32962267, nr. de înregistrare J52/158/2014, înmatriculată pe 21.03.2014. Sediul social e în Municipiul Giurgiu, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2022: cifră de afaceri 2.830 lei, pierdere netă 2.152 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 2.830 | — | 1.052 | — | — | — | 5.500 | 30.682 | 21.118 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 2.830 | 0 | 1.052 | 0 | 0 | 0 | 5.500 | 30.682 | 21.118 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 4.897 | 4.657 | 1.627 | 5.920 | 6.169 | 8.464 | 7.855 | 16.891 | 10.930 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | -2.067 | -4.657 | -575 | -5.920 | -6.169 | -8.464 | -2.355 | 13.791 | 10.188 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | -2.152 | -4.657 | -607 | -5.920 | -6.169 | -8.464 | -2.523 | 12.870 | 9.554 |
| Active circulante | 1.222 | 1.222 | 1.222 | 1.309 | 2.376 | 33 | -52 | 6.521 | 12.745 | 20.101 | 22.798 | 9.934 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 337 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 200 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.222 | 1.222 | 1.222 | 1.309 | 2.376 | 33 | -52 | 6.521 | 12.745 | 20.101 | 22.598 | 9.597 |
| Datorii | 9.090 | 9.090 | 9.090 | 9.177 | 8.092 | 1.092 | 400 | 1.053 | 1.108 | 0 | 174 | 180 |
| Capitaluri proprii | -7.868 | -7.868 | -7.868 | -7.868 | -5.716 | -1.059 | -452 | 5.468 | 11.637 | 20.101 | 22.624 | 9.754 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EASY NETWORK SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J52/158/2014 |
| EUID | ROONRC.J52/158/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-21 |
| Sediu social | Str. Negru Vodă, 68, CAMERA 1, Mun. Giurgiu, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. NEGRU VODĂ, NR.68, CAMERA 1 |
| Telefon | 0720205717 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALERIM SRL inactiv | 24 m |
| CRIPTO SERV INVEST SRL | 24 m |
| BOLINTIȘ ACHIZIȚII CEREALE S.R.L. | 46 m |
| TRUCK RENTALS SRL inactiv | 67 m |
| AGRO DRONE SHOP S.R.L. | 88 m |
| AGRO VLADAR S.R.L. | 88 m |
| MADYADI SRL inactiv | 95 m |
| MOTZ COMPANY SRL-D inactiv | 98 m |
| CASA EDEL STYLE SRL inactiv | 103 m |
| GEROLA SRL | 112 m |
| MONI STAR SRL inactiv | 153 m |
| GM RIVER TRANSPORT SRL | 166 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25