ADELINA & ROBERT STYLE SRL
CUI 32980778 · J3/427/2014
ADELINA & ROBERT STYLE SRL are CUI 32980778, nr. de înregistrare J3/427/2014, înmatriculată pe 26.03.2014. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 102.145 lei, profit net 517 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 102 mii lei · mediana 66 mii lei | 154% din mediană |
| Profit net | 517 lei · mediana 2 mii lei | 31% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 3.7% | 14% din mediană |
| Cifră pe salariat | 102 mii lei · mediana 83 mii lei | 123% din mediană |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 102.145 | 74.161 | 70.970 | 81.726 | 42.007 | 57.311 | 60.218 | 57.148 | 28.732 | 35.725 | 26.149 | 22.327 |
| Venituri totale | 102.145 | 74.161 | 70.970 | 81.726 | 42.007 | 57.311 | 60.218 | 57.148 | 28.732 | 35.725 | 26.149 | 22.327 |
| Cheltuieli totale | 101.530 | 80.149 | 67.002 | 54.187 | 53.909 | 52.237 | 80.626 | 87.417 | 47.863 | 49.592 | 42.183 | 7.770 |
| Profit / pierdere brută | 615 | -5.988 | 3.968 | 27.539 | -11.902 | 5.074 | -20.408 | -30.269 | -19.131 | -13.867 | -16.034 | 14.557 |
| Profit / pierdere netă | 517 | -5.988 | 3.333 | 26.218 | -11.903 | 4.536 | -21.010 | -30.842 | -19.445 | -14.582 | -16.819 | 13.887 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 2.243 | 425 |
| Active circulante | 23.854 | 25.485 | 28.112 | 2.090 | 7.477 | 5.954 | 8.983 | 8.834 | 8.140 | 7.226 | 2.220 | 13.887 |
| Stocuri | — | — | — | — | 4.670 | 4.670 | 4.909 | 5.779 | 4.909 | 4.432 | 1.923 | 906 |
| Creanțe | 291 | 389 | 389 | — | — | — | 374 | 374 | 0 | 1.178 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 23.563 | 25.096 | 27.723 | 2.090 | 2.807 | 1.284 | 3.700 | 2.681 | 3.231 | 1.616 | 297 | 12.981 |
| Datorii | 95.751 | 97.899 | 94.539 | 71.850 | 103.454 | 90.028 | 97.593 | 76.434 | 44.898 | 24.540 | 7.195 | 225 |
| Capitaluri proprii | -71.897 | -72.414 | -66.427 | -69.760 | -95.977 | -84.074 | -88.610 | -67.600 | -36.758 | -17.314 | -2.732 | 14.087 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADELINA & ROBERT STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J03/427/2014 |
| EUID | ROONRC.J3/427/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-26 |
| Sediu social | Bld. Petrochimiştilor, 35, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, BLD. PETROCHIMIŞTILOR, NR.35, BL.A, SC.A, ET.7, AP.43 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & A CONTAB EXPERT OFFICE SRL | aceeași clădire |
| A.G.E.R. COMPLET CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACORD TOP IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACTIVMAR TOTAL AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIAN NEDELEA STUDIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADRIAN UNIC LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| AGRO ATTILA ALOIS SRL | aceeași clădire |
| AGRO CONTINENTAL SRL | aceeași clădire |
| AGRONOVA LORENZO SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGYANA-GYMAS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AI SOLUTION AUTO PARTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AIRON ALEX CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25