MIDADEL ADY SRL
CUI 33015920 · J12/1255/2014 · dizolvare
MIDADEL ADY SRL are CUI 33015920, nr. de înregistrare J12/1255/2014, înmatriculată pe 03.04.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2023: cifră de afaceri 6.404 lei, pierdere netă 787 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -7 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 6.404 | 3.000 | 14.538 | 7.300 | 4.600 | 3.420 | 10.342 | 10.515 | 9.846 | 5.510 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 6.404 | 3.000 | 14.538 | 7.300 | 4.600 | 3.420 | 10.342 | 10.515 | 10.096 | 5.510 |
| Cheltuieli totale | 6.684 | 3.151 | 7.191 | — | 96 | — | — | 24.895 | 47.462 | 32.754 | 45.626 | 31.923 |
| Profit / pierdere brută | -6.684 | -3.151 | -787 | 3.000 | 14.442 | 7.300 | 4.600 | -21.475 | -37.120 | -22.239 | -35.530 | -26.413 |
| Profit / pierdere netă | -6.684 | -3.151 | -787 | 2.910 | 14.006 | 7.081 | 4.462 | -21.509 | -37.224 | -22.432 | -35.833 | -26.578 |
| Active circulante | 1.461 | 2.145 | 7.296 | 5.098 | 7.248 | 3.212 | 1.224 | 624 | 1.042 | 418 | 1.740 | 1.684 |
| Creanțe | — | — | 5.000 | — | 3.800 | — | — | — | — | — | 1.350 | 1.350 |
| Casa și conturi la bănci | 1.461 | 2.145 | 2.296 | 5.098 | 3.448 | 3.212 | 1.224 | 624 | 1.042 | 418 | 390 | 334 |
| Datorii | 127.000 | 121.000 | 123.000 | 120.015 | 125.075 | 135.045 | 140.138 | 144.000 | 122.910 | 85.062 | 63.951 | 28.062 |
| Capitaluri proprii | -125.539 | -118.855 | -115.704 | -114.917 | -117.827 | -131.833 | -138.914 | -143.376 | -121.868 | -84.644 | -62.211 | -26.378 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIDADEL ADY SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1255/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/1255/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-04-03 |
| Sediu social | Str. Liviu Rebreanu, 32, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. LIVIU REBREANU, NR.32 |
| Telefon | 0741055452 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LUXURA HEAVEN BEAUTY STUDIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ZXM AUDIT SRL | 16 m |
| WE TRAVEL SMART S.R.L. inactiv | 30 m |
| CASA DE CONSULTANŢĂ TRANSILVANIA SRL | 37 m |
| SILVANIA CONTA S.R.L. | 37 m |
| TEHNOGALVANIC PLUS SRL | 37 m |
| D & A IMPEX SRL inactiv | 44 m |
| GORBY SRL inactiv | 44 m |
| AUTOEXPERT RNP SRL inactiv | 50 m |
| MEDEX GP SRL inactiv | 50 m |
| MEDEX IMOBILIARE S.R.L. inactiv | 50 m |
| PHARMA WORKS SRL | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25